reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Oleczka23;
Ja jestem właśnie po dzisiejszej wizycie. Wszystko jest ok. Dzieciątko już podrosło i jest ruchliwe :-) Wyniki badan też są ok, macica zamknięta. To ostatnie badanie było nieprzyjemnie i trochę bolało, ale czego kobieta nie jest w stanie wytrzymać, prawda?
U Ciebie też będzie ok. Jestem tego pewna :-)
Chociaż teraz pogoda nam nie sprzyja, to za to fajnie, że rodzimy w czerwcu - będzie cieplutko:-)
I z Dzieciną można na spacer wyjść, i się poopalać.... same plusy
Buźka
 
reklama
Magdalenkakol- fajnie z Mama, fajnie, tylko dzieli nas 350km, więc badania robię w Warszawie, ale za to u kolegów Mamy!:tak:

A propos duphastonu- biorę do końca tygodnia po dwie dzienie, potem schodzę do jednej. Grunt to optymizm i pozytywne nastawienie!!!:cool2:
 
no ja juz biore po jedenj tabletece duphastonu.. tak zeby zakonczyc juz .Nie wiem czy to nie za wczesnie ale na wizycie wszytsko sie wyjasni..
behemot no ale zawsze mozesz zadzwonic jak cos niepokoi
 
Mogę i dzwonię, zreszta Mamo- Babcia też dzwoni i radzi, przejmuje się, pewnie jak każda. Kurcze, na linii Matka- córka tez się ujawniają niebywałe emocje, pokłady czułości i troski,... Bez dwóch zdań- mam świetną Mamę!:tak:

A z innej beczki- byłam wczoraj na "Pora umierać" z Szaflarska, dziweczyny, przepiękny, mądry, wzruszający film. Jeśli macie wolny wieczór- idzcie koniecznie. Z paczką chusteczek hig!:-) Wielka porcja dobrych wzruszeń dla Mamy i Mieszkańca Brzucha!
 
Rozumiem.... Dzisiaj sie poplakalam jak czytalam jadlospis w przedszkolu.... Na sama mysl "zobacze co moje dziecko jada"
 
A jesli chodzi o filmy to mam ochote ale:
1. nie mam z kim zostawic dzieci
2. nie mam sily wieczorami na nic....
 
Kurcze, faktyczne nie masz za łatwo. Nie martw się, Joaśku, zaraz wydadzą na dvd:-)!
Dziewczyny, nie jest to wprawdzie serwis kulinarny, ale może mnie poratujecie przepisem na szarlotkę ;-), albo inne ciasto, bo w niedzielę się wybieram do teściów in spe :cool:i do rosołu teściowej oraz czegoś-na-drugie w wykonaniu teścia pragnę dołożyć deser. Macie coś pod ręką?
 
brzucha nie pokażę, bo go nie ma, ale pokażę wam jego zawartość :)

usgye8.jpg
 
reklama
Do góry