reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Behemotku, wejdź sobie na: Dzieci urodzone w czerwcu 2006 i tam na drugiej stronie wątków jest wątek: Tylko przepisy kulinarne. Naprawdę jest w czym wybierać. Polecam.:-)
 
reklama
dzień dobry bardzo :-D
od rana mam dobry humor :-D a powód jest tego taki że nie dopięłam się w spodnie które dawniej były w sam raz :-D znaczy że fasolka jednak rośnie :-D

trafiłam na artykuł w necie na temat karmienia piersią czy jest ciekawy czy nie ocenicie same:
Pier
 
No i stało się... Dziś w nocy o 1.30 cichuteńko wymknęłam się z łóżka, przemknęłam do lodówki i pożarłam berlinkę zakąsiwszy paluszkami z sezamem:zawstydzona/y:
Ale było pysznie!!!:-)
Też podjadacie nocami?
 
Cze dziewczyny
Ja właśnie dziś oblałam po raz 3 egzamin na prawko i też mi łzy poleciały mimo iż wiedziałam, że to moja wina (w końcu wymusiłam pierwszeństwo).
Jutro za to idę do gina i zobaczę maleństwo , to jest teraz najważniejsze :szok:
 
Ja oblalam 4 razy nie martw sie jeszcze zdasz ale slyszalm ze teraz zdac to nie taka Latwa sprawa. Ja dzis ide do lekarza ciekawe co mi powie jesli go uslysze bo mowi tak cichutko ze ledwo go słysze :)
 
Kasiau30, mnie się udało za 5 razem, bo np. na polecenie skrcamy w prawo z uporem maniaka wrzucałam lewy migacz i dawaj w lewo...;-)

Jolku! Niech mam żyje Klub Skrytożercy!:-D
 
reklama
Do góry