reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
behemot ale masz fajnie z mama. Ja na wizyte ide na poczatku grudnia i ewtedy tez bede miala przeziernosc badana. W poniedzilek ide do wampira krwi troszke upuscic.. Nie wiem jak tam dojde nic wczesniej nie jedzac.
 
to i ja się do was przyłączę :)

mam na imię Iwona, jestem kolejną mamą marcową 2006 (oprócz Kingi i Emci), mam już synka Krzesimira - aktualnie termin mam na 1.06.2008 :)
do tej pory przygladałam się wam z ukrycia bo nie byłam pewna jak się to wszystko potoczy (w wakacje poroniłam, teraz mam krwiaka i jestem na duphastonie), ale wczoraj miałam usg i wykazało,że wszystko w porządku :)

tak więc ujawniam się, pełna nadziei i ostrożnej radości :)
 
Hej mamuśki! Zaglądam do was często i podglądam co u was słychać Choć piszę rzadko

JoannA25 ja też nie mam objawów ciąży i nigdy ich nie miałam i gdyby nie wizyta u gina i USG to pewnie bym nie wierzyła, że we mnie rośnie fasolka Trochę mnie to martwi :-( Nie sikam, nie mam zachcianek, nie mam apetytu (mało co jem a właściwie to jeden posiłek dziennie), nie mam mdłości, nie wymiotuję, nie mam brzucha, troszeczkę wieczorem mam nabrzmiałe piersi, Jedyne co mam to straszne humory i denerwuje mnie wszystko i wszyscy :wściekła/y: Jestem też strasznie senna ale śpię mało i brakuje mi energii :no2: Nic mi się nie chce Choć wiele osób w moim otoczeniu też cierpi na senność więc to nie objaw ciążowy

3majcie się cieplutko i dbajcie o fasolinki :-)
 
oleczka23;
ale długa lista :-)
Wiesz, chyba powinnyśmy się cieszyć, że tak to u nas jest. Mnie na początku trochę mdliło, a kiedyś, gdy zjadłam kiszoną kapustę, to myślałam, że nie wyrobię na zakręcie do kibelka. Okropne uczucie, myślalam, że wyleci mi żołądek :-( Sory, za taki opis, ale było to straszne uczucie....
A teraz spokój. No może z wyjątkem ,,gazowni'' ;-) i zgagi. No cóż, ale to każdy może mieć..
Z jednej strony człowiek się cieszy, a z drugiej się martwi...
 
Witaj iwosz;
wszystko będzie ok. Ja też jestem po przejścich a duphston to już u mnie norma. Super termin, ja mam na 12.06
Pozdrawiam
 
JoannA25 z jednej strony się martwię, że nie mam tych wszystkich dolegliwości a z drugiej może to i dobrze Przynajmniej na razie moje życie się nie zmieniło no oczywiście uważam na siebie i ostrożnie wybieram produkty z półek sklepowych i unikam alkoholu i takie tam Chyba łapie jakąś schizę i sama się nakręcam :baffled:
W poniedziałek idziemy z mężem do gina i zobaczymy co on powie Ponoć wyniki mam w normie
Mój M pracuje w delegacji i chyba za bardzo jeszcze do niego nie dociera, że będzie tatusiem choć bardzo się ucieszył Pewnie jak zobaczy fasolkę na USG to mu się oczy otworzą :szok: i dotrze do niego fakt, że w to lato to wakacji już nie będzie :-D
 
magdalenkakol,ja termin mam na 17-go liczac od owu(17dc),ale z ostatniego usg wychodzi 13.06!Czas pokaze....
Pozdrawiam!:-)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry