reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Behemott; eeee 3 lipca to prawie jeszcze czerwiec zobaczysz napewno bedzie w czerwcu moj lekaz jeszcze mi nie powiedziel dokladnie na ktorego mam termin wiem tylko ze na czerwca , wiec nie zostawiaj nas tylko zostan z nami :-)
 
reklama
Dziękuję za miłe przyjęcie.
Wg moich obliczeń to termin powinien być na 16 czerwca, no ale z lekarzem nie będę się kłucić.:confused:
 
W tej kwestii z lekarzem ciezko sie klocic, u mnie wg usg wychodzi 28 czerwca, a lekarz mowi - pewnie bedzie lipiec. Zobaczymy na kolejnej wizycie a to "juz" 3 grudnia. Czas mi sie slimaczy...
 
No to u mnie też są rozbieżności, bo 7 czerwca to moje obliczenia. Lekarka wg OM wyliczyła 2 czerwca, ale dzisiejsze usg raczej potwierdza mój termin.
 
mi tez sie czas dłuży i to nie samowicie a to dopiero początek ja w sobote mam wizyte ciekawe co powie mi ciekawego i jesli bede słyszała co do mnie mowi bo tak cichutko mowi ze ledwo go slysze :baffled:
 
Behemott;
Moja koleżanka ma małą Dobrusię, ale w tym przpadku jej imię pochodzi od Dobromiry :-)
ana79
czas na Celinkę albo cecylię :-)
 
reklama
Hehehe:-)!
Faktycznie, nawet do 10 lipca to jeszcze jakby czerwiec;-).
Superfajne jesteście, uwielbiam to nasze forum! Moja Mama- ginekolog-położnik, na razie mówi o czerwcu, zresztą była pierwszym podglądaczem Fasolki, a pierwsze najpewniejsze.

Moja kolezanka astrolożka napisała mi ostatnio (nie wiedząc o mym błogosławionym stanie, chyba, że z gwiazd wyczytała;-)), że
"Rok 2008 otwiera nową dekadę. To rok, w którym nalezy podejmować ważne decyzje, będą one miały wpływ na naszą przyszłość. Okres bardzo korzytny, obfitujący w nowe szanse i możliwości."
Więc, kochane, planujemy naszym maluchom bardzo dobry początek!:tak:
 
Do góry