reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie nowe mamusie!!! Behemott masz taki termin jak ja - ostanią @ miałam15 IX więc niby powinnam mieć 21 zcerwca termin ale ze mam dłuższe cykle to mam na 23-24 VI
 
reklama
Normalnie dziewczyny im dalej do wieczora tym mój brzuch się powiększa, ale na razie różnie , zależy od tego czy odwiedzę kibelek czy nie. Odkąd jednak rano wypijam pół szklanki przegotowanej wody jest ok co rano. W pierwszej ciąży wywaliło mnie w połowie 4 miesiąca i już byłam "prawdziwą" ciężarówką.
Z resztą wielkość brzucha o niczym nie świadczy. Ja niby miałam taki malutki , niepozorny brzuchołek a dzieciak 4 kilo żywej wagi ( urodziłam w tłusty czwartek)

Dziewczyny aby do 4 miesiąca a mdłości i cała reszta pójdzie w niepamięć:-)
 
Mój plan jest taki:
jedno dziecko - program minimum ;-) - zrealizowany
dwójka - program podstawowy - w trakcie realizacji :-)
trójka - fajnie by było
czwórka - kto wie, jeszcze taka stara nie jestem:-D:-D
 
Cześć!!!
Ja samopoczucie mam do kitu. Myślę nawet o zwolnieniu bo ledow się zwalam z łóżka. :baffled:. Dzisiaj usłyszałam i to od wielu osób że marnie wyglądam i tak się czuję. Dobrze że teściowa gotuję a mąż zmywa naczynia, bo bym chyba tego nie zniosła.Za to ja biegam z odkurzaczem i prasuję . Po tym mnie nie mdl.
Już nie mogę sie doczekać końca tego trymestru i zwyczajnego samopoczucia .Pozdrawiam i idę spać tego nigdy nie zawiele:tak:.
PApa
 
no muszę przyznać ze plan jest super ciekawe jak jego realizacja ja jedna przystaje przy jednym dziecku może dlatego ze ciężko znoszę tą ciążę ale jak bedzie dwoje to nie powiem tez bym sie cieszyła ;-)
 
Wiesz Jola, ze najgorzej znosilam wlasnie pierwsza ciaze? A z kazda kolejna sie "rozkrecam" -podobnie z porodami. Az sie chce w ciazy byc. No ale nasz program "czwarte dziecko" jest w trakcie realizacji i raczej juz sie na tym zatrzymamy.......
 
U mnie nadal mdłości i wymioty,nie brałam dwa dni leku homeopatycznego i wymioty były okropne.Też mi cięzko cokolwiek zrobić,jestem blada i żle wyglądam.Nie chce mi się o siebie dbać.Najlepiej czuje sie na kanapie.Kiedy szybko wstaje bardzo boli mnie podbrzusze.Dzisiaj pierwszy raz od paru dni udało mi się zjeść obiad.Jeszcze dzisiaj wywiadówka mnie czeka i kupno płytek, muszę się ogarnąć bo wyglądam okropnie.
 
reklama
Do góry