reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Cześć dziewczyny!!!!
Witam wszystkich "nowych" uczestników forum. u mnie nic się nie zmieniło po za tym iż samopoczucie kiepsie. Jakoś okropnie się czuję, Jest gorzej niż było!!!!!!! Ostatnio nawet mdleję. A na jedzenie patrzeć nie mogę. Już czekam końca tej gechenny!!!!!. :szok: Bo dom bródem zarośnie. A ja niedługo zniknę albo zapadne w sen zimowy.
Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło.
Ps. W niedziene poinformowałam moje starsze dzieciaczki(5-6 latki), że bę dą miały rodzeństwo. Była wielka uciecha!!!!!. Córcia co chwilę sprawdza jak brzóch rośnie a synek....... Powiedział że " Mamusiu jesteś niesamowita, że chcesz nam urodzić kolejnego dzidzusia" Słodkie prawda!!!!!!!!!:tak: Aż serce zapiera papapa
 
to chyba pogoda tez jest troche temu winna nie martw sie u mnie zeby nie mąż to bym z glody i brudu padła ale ostatnie nawet weszlam do kuchni bo bylo nawet tak ze niewchodzilam tam bo mnie mglilo ale robi sie coraz lepiej:tak:
 
Jesteście kochane!!! Dzięki za pocieszenia :tak:. Oby do 2 trymestru. Wtedy będę się cieszyć pierwszymi ruchami :-).
Ale musimy się nacierpieć dla naszych skarbów.
PA PA
 
reklama
My to jeszcze nie wiemy.
Ja mysle Maya lub Aleesa dla dziewczynki a dla chlopczyka moze Rayan lub Ariz.
ciezka sprawa bo moj maz twierdz ze imie dziecka decyduje o calej jego przyszlosci.
Maya znaczy ksiezniczka a Rayan brama niebios.:-)
 
Do góry