reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam.Poprzednie trzy ciaże były cudowne,żadnych dolegliwości.Teraz umieram ze zmęczenia,wręcz czuje fizyczny ból.Pije okropnie dużo,najchetnie gazowane,odbija mi sie,mdli od rana do nocy.Zero ochoty na sex(biedny mój ukochany).Wogóle jestem obrzydliwa jakaś.No i swędzi mnie wszystko.W domu tylko dzieki moim dzieciom nie ma bałaganu,pranie leży na metrowej stercie.:szok: Czy kiedys bedzie normalnie??????W Anglii na szczęscie 11 tygodni przed porodem moge isc na macierzyński:-),a potem jeszcze 28 tygodni:-)Moze wtedy odpoczne ??:confused:
 
reklama
A ja na razie brzuszka zero! Wchodze w normalne spodnie bez problemu zadnego i bardzo sie z tego ciesze bo jeszcze sie naciesze brzuszkiem jak przyjdzie czas!:tak:
Dzis pierwszy raz od 3 tygodni czuje sie w miare dobrze a zawdzieczam to opaskom akupresurowym na nadgarstki! Rewelacja! Nie wymiotowalam i zjadlam obiad i teraz tez tylko troche mi niedobrze ale bez porownania do tego co bylo! HURRRRAAAA!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ja już biegam w ciążowych spodniach, bo w brzuszku ciaaaasno. A po obiedzie, to wyglądam normalnie na 4-5 miesiąc.:-D
 
Joaś, zazdroszczę energii. Ja tam jestem jakaś osłabiona i zaspana. Oczywiście jak widzę mojego synka, to i tak się z nim bawię, a poza tym wszystko w domu robię i pracuję. Ale czasem najchętniej to bym spałą bez przerwy. :-)Szczególnie w taki pochmurny dzień jak dziś.
 
Wlasnie wieczornie dziaci daly mi w kosc... Najbardziej corcia, ktora po drzemce w przedszkolnie moze zasnac wieczorem, niestety... Jeszcze nie spi....
 
reklama
Do góry