reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Polcio ja też polecam inhalacje, są najlepsze. Ale radziłabym pójść do lekarza, bo może przejść na oskrzela a to nie przelewki. Jest jeszcze sposób na gardło, można ssać gożdziki kuchenne ,dezynfekują i zneczujają spróbuj może pomoże i inhalację!!!!
PA
 
reklama
A ja wlasnie dzis zalozylam po raz pierwszy w zyciu spodnie ciazowe!
Juz mi sie wszystkie spodnie bolesnie wpijaly przy siedzeniu i schylaniu.A w tych jest tak wygodnie!;-) Dostalam je od kolezanki,ktora juz wiecej dzieci nie planuje.
Sa bardzo fajnie zrobione,na pierwszy rzut oka nie widac,ze ciazowe,bo maja w srodku gumke,guziczek i 9 dziurek-ja jestem na trzecim guziczku;-)
A podobno w pierwszej ciazy brzuszek rosnie duzo pozniej....
 
Gratulacje! Z tymi brzuszkami tez roznie bywa. Bo w duzej mierze zalezy to od figury (tak zauwazylam obserwujac znajome i siebie).
 
No mnie tez by sie przydaly juz spodenki ciazowe. Niestety brzuszek mialam zawsze a teraz juz mam spory. podobno on tez taki po duphastonie. No ale nie wazne po czym jest..
 
Jak tak czytm to bardzo mi Was szkoda... Mi w zasadzie "nic" nie jest. Troche mi slabo. A od 2 dni mam taki przyplyw energii, ze szok. Nigdy od kiedy urodzilam dzieci nie bylam taka szybka;-). Zasuwam jak maly samochodzik... Wczoraj odkuzylam caly dom (lacznie ze schodami i poddaszem - skromne 200m), pomylam podlogi, zrobilam "prace domowa z przedszkola", pomylam podlogi w dzieciecych pokojach, wytarlam kurz, poukladalam zabawki.... A to wszytsko w 3 godziny...:szok:
Dzisiaj mam podobnie - tym razem pranie i prasowanie...
 
Witajcie Mamuśki i Tatusiu!
Bardzo współczuję cierpiącym, u mnie nic na stałe, tzn, czasami bóle w polu macica/ jajniki, jeden poranek pamietam z mdłościami ( która to ląduje "w objęciach kibelka"? genialne określenie! lepsze od "rozmowy z lwem przez duży biały telefon"):elvis:.

Ale żeby nie było, że bezobjawowo- tydzień temu miałam plamienie, które zawiodło mnie do szpitala- ależ się nastresowałam:no:!!! Dostałam nakaz leżenia w łózku (propozycję szpitalnego, za pozwoleniem dra odrzuciłam) i przyjmowania dwóch duphastonów dziennie, we środę mam widzenie z drem i dowiem się jakie moje dalsze losy. A czuję się świetnie!
No i wszelkim bóstwom dziękuję za to forum- jesteście cudne (... cudni czywiście!). Jak tylko opanuję m.in. wklejanie zdjęć- będę się czuła jak u siebie!
Pozdrawiam Was gorąco znad przypalonego kotleta ( bo się zaczytałam)!:wink:

O matko! Za moim oknem snieg pada!!! ("O matko"... ciekawe- gadam do siebie!):cool2:
 
Witam w to poniedziałkowe popołudnie!
U nas z chłopcem nie będzie problemu- od zawsze miał być Jaś, natomiast opcja na pannę... przerażająco popularna: Majka. ;-)
To chyba zawsze tak falami- u mnie w podstawówce były (o ile pamiętam) 3 Magdy, tyle samo na studiach (tylko, że to 3 na 8 dziewczyn na całym roku:-p)
 
reklama
Z radością się dopisuję!!!
Ciotki i Wujków pozdrawiam.
Nasz termin między 20, a 24 czerwca (rózne liczniki różnie mówią), ale mnie sie widzi 24 (przeczucia jakieś czy co). :cool2:
 
Do góry