reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ewunia ale po powrocie z macierzyńskiego to raczej nie możesz zostawać na nadgodzinach...
a mi w końcu zwrócili wpisowe z moich niedoszłych studiów:-), 4 miesiące po wpłacie, no ale mieć 200zł a nie mieć ;-)
 
reklama
Basiu, Martusiu, podpisałam oświadczenie, że w wyjątkowych sytuacjach zgodzę się na zostanie po godzinach, ale oczywiście będę tego unikać jak ognia... a mam pełny etat, więc zdarzy się że będę pracować nawet po 184 h, więc musze się na to nastawić...

Martuś, 200 zł zawsze coś :tak: szkoda, że mnie nikt takiej niespodzianki nie zrobił :-p:rofl2:
 
Jestem i Ja
Okazało sie ze cos sie zepsulo w sieci a ja wczoraj pol programow kasowalam z bratem bo juz myslalelismy ze zawalony komp :-D no ale jest OK .. ufff jak sie cieszę ze moj ASUS-ek dziala:-D:tak:.
Ja dzisiaj pracowalam w sklepie, zmarzlam tylko kurcze, odebralam Fabiana z przedszkola i do domciu .... jak tu cieplo i milusio...

Basia zdróweczka życze- co do rehalitacji to zycze wytrwalosci - ja po masazach czuje sie fatalnie, boli mnie glowa, jestem jakas zakrecona, chyba wtedy cisnienie spada, poza tym zawsze jestem obolala...


 
Jeszcze raz dzięki za życzenia , kochane jesteście , Basia ale pyknęłaś wierszyk :-D
Mam nadzieję ,że cię tam ostro przerehabilitowali i będziesz zdrowa szybko i szybko zapomnisz o tym bólu .
Co do powrotu do pracy i opieki to ja mam kochaną babcię bloczek dalej więc non problemos :-)
 
To Ci dobrze, Kasiu, ze masz instytucję babci. Ja mam babcię za ścianą, ale powiedziała, ze nie będzie z nimi siedzieć ale kij z nią sami sobie damy radę...
 
Witam. Ja na chwilunię. Hydraulika mam w domku. Będzie mi zlew podłączał:tak:

Kasiau wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!!!!!!!
W dniu tak pięknym i wspaniałaym
życzę swoim sercem całym
zdrowia szczęścia pomyślności
oraz dużo miłości!
tatty%20teddy.jpg
 
bbakania nie wiem ale chyba jeszcze nie jestem przekonana do żłobka, przede wszystkim boję się że maciek zacznie przynosić jakieś przeziębienia itp a póki co mi nie choruje, poza tym niejadek z niego i często trzeba z nim siedzieć jakiś czas przy posiłku żeby w końcu zjadł, a w żłobku wątpię żeby przy tylu dzieciach panie miały cierpliwość przy karmieniu. Tak więc zostaje mi opiekunka.

mata-kow dzięki za pomysł.. w sumie nawet o tym nie pomyślałam żeby zapytać pani w sklepie :) a rzeczywiście u niej przewija się dziennie najwięcej ludzi :)

pożyjemy, zobaczymy :)
 
opiekunka ma tą zaletę że posiedzi i z chorym dzieckiem a do żłobka nie zaprowadzisz chorego to pod tym względem plus

Dzięki Patyk dorwij tam Jolę naszą niech zajrzy do nas w końcu
 
reklama
Do góry