reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie o poranku.

Droga Kasiu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Zdrówka, szczęścia, pomyślności!!!



A dla męża Martusi w dniu imienin wszystkiego najjjjjjj!!!!

Niedawno wstalismy :zawstydzona/y: robimy małym śniadanko a potem ruszamy w rozjazdy - mamy kilka spraw do załatwienia i muszę jechać do mojego pracodawcy.

Lilianka, odpoczywaj i nie wygłupiaj się, zdrowie jest najważniejsze :tak:

Altaya, ja zawsze mam ochotę na słodkie, taka sobie jestem łakociara ;-)

Martuś, ach, ta Dobrusia :szok: ale chociaż w nocy spała ładnie?

u nas piękne słoneczko, ale zimno i wiejeeeeee...


udanego dnia kobietki
 
reklama
:-) Dzień dobry moje RYBYYYY :-D

Kasiula żyj nam 100000 lat! Moc uścisków i buziaków!!!:-D

Ja posta juz pisze od 9... co chwilę cos ktoś chce...

Bart został w domu z babcia, od czwartku chyba wróci do złobka :tak:

Miłego dnia!
 
Witam babolki :-)
Dzięki za życzonka :-)
Daruunia ja też od rana się zbieram żebyt coś napisać i co chwilę coś :-)

Miłego dzionka
Ja ze słodyczy to najbardziej lubię śledzie :-)
 
Kasiu!
W dniu urodzin Twych kochana
Życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty
Odpłynęły gdzieś ukradkiem.

Słońce niech Ci zawsze świeci,
A na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło
Marzeń, wiary i miłości.
 
no i ja się dołączam do życzeń:
KASIU : oby Ci się dobrze działo, a że "działo" to armata to aby Ci się "armaciło"
;-)

a ja tymczasem zabieram się za obiad, korzystając z tego że maciek grzecznie śpi w wózku na tarasie.

P.S.Dziewczyny.. czy Wy już wróciłyście do pracy? bo ja jestem na tym etapie że będę wracać (pewnie od nowego roku) .. tylko że nie mam z kim zostawić dziecka.. pozostaje więc opiekunka.. czy któraś z Was ma opiekunkę? bo w ogóle nie wiem jak się za to zabrać.. mieszkamy na odludziu.. wokół są dwie wioski. Ja pracuję w mieście leżącym kilkanaście kilometrów stąd. Tak więc są dwie opcje: opcja nr 1 - poszukać kogoś w niedalekiej wiosecce - kogoś kto będzie przyjeżdżał do mnie, lub opcja nr 2 - wozić dziecko do niani w mieście gdzie pracuję. Dodatkowo znajoma ma dwie godne zaufania panie (mieszkające w tym mieście) które pewnie mogłyby się dzieckiem zająć, jedna z nich była w ogóle przedszkolanką. Tylko, że wtedy musiałbym oprócz maćka zawozić do tej pani cały jego ekwipunek chyba łącznie z jedzeniem dla niego no bo jak inaczej ? no i w sumie dalej nie wiem jak to wszystko zrobić.. no i najważniejsze żeby maciek chciał z taką panią zostać..

dobra.. zabieram się za ten obiad bo znając życie maciek zaraz się obudzi ;-)
 
Dziewczyny nie popisze bo dalej mam problemy z kompem,ale wpadam tylko na chwilke zostawic ooooo tooooooooooooooo!!!!

Dla najwspanielszego Kasika

Wszystkiego najslodszego nasza kochana Kasiu,buziakkkkkkkkkkk
fodselsdag20%5CCALEBPL2.gif
 
Ja już wróciłam od siebie z kadr. To, co miałam załatwić, załatwiłam kupę papierów wypełniłam. Jeszcze doszły mi dwa dni opieki i oficjalny czas powrotu 21 STYCZEŃ :szok::szok: ale mam nadzieję, że wszystkiemu podołam i zdrowie pozwoli mi pracować :tak: w końcu co mnie nie zabije, to mnie wzmocni :rofl2:

Basiu, początki zawsze są najgorsze, oby później było tylko lepiej i żeby Twój kręgosłup wreszcie poczuł ulgę :tak: i zdrówka dla Natalki!!!
 
Basiu trzymam kciuki za rehabilitację :tak:

Marlenko oby komp przestał szwankować ;-)
Ewunia to masz jeszcze prawie 3 m-ce słodkiego "lenistwa", mam nadzieje, że powrót do pracy będzie bezproblemowy :tak:
Altaya ja proponuje nawet w sklepie sie zapytać, czy babeczka nie zna fajnej niani (kto jak kto, ale sprzedawczynie w małych miejscowościach widzą wszystko ;-))
mała śpi już 2 godzinki, ale zaliczyła już jedną pobudkę, dostała cyca i potem grzecznie poszła znów spać ;-) dziś trochę mniejszy lament ze spaniem był, na dworku paskudnie, ale jak wstanie i zje to może chociaż na chwilke koło domu wyjdziemy pooddychać świeżym powietrzem :sorry2:
 
reklama
Martusia, pół biedy z powrotem, ale żeby mnie od razu nie zwolnili, bo nie mysli mi się zmieniać wymiaru etatu. Dziś wypełniałam papiery zgodziłam sie na nadliczbówki, ale na nocne godziny już nie hehehe... a ze karmię, to mam dwie przerwy :-p rozpusta ;-)
 
Do góry