reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie!

U mnie nocka zaliczona do udanych, tak nam sie dobrze spało, ze Adam mało brakło i zaspałby do rpacy :szok: ale zerwał sie i poszedł, nie będzie go do 15. Ja jutro wstaję przed 5 i nie wiem jak ja to zrobię :szok::angry:

Marlenka, ja jestem żółtodziób na ZI, jestem na poziomie powyżej 15 tys pkt... nawet mój Adam sie w to bawi, kłoci się ze mną, o ogórki i cebulę :-D:-D:-D

Dziewczęta już po śniadaniu, Juluś ogląda baje, Ania drzemie. Ja niedługo wezmę się za zupinkę.

udanego dzionka laseczki - dupeczki :-)
 
reklama
U mnie małe śpią, ale ciszaaaaaa :-D:-D:-D czekam na Adama, ma skończy o 15. mam chwilkę dla Was, tylko widzę, ze tu ciszaaaa :szok:;-) słonko pięknie świeci, tylko zimno brrrrrr
 
Moja Julka jak nie śpi, to robi się dokuczliwa jak cholera... widziałam, ze marudzi, jak ja usypiam wsadzam do wózka i wożę. Nie chciała wejsć, a jak ją zapięłam, powoziłam ze dwa razy patrzę, a ta śpi :-D:-D więc do 16 pośpi... Andziusia kręci się, ale śpi ;-)

Udanych zakupków Kasiu!!! korzystaj, bo jutro wszystko zamknięte...
 
Dzień dobry!
Ale mi dzisiaj Bart marudzi... szok dosłownie wymiękam... :no::no:

Kasiu udanych zakupow!
Ewunia mam nadzieje że już jesteś z A ;-)
Ula ale Ty masz dobrze z tymi bajkami i Zuzką :tak:
 
Daruniu, właśnie przylazł przed momentem ;-) wywołałaś mi chłopa, kochana :rofl2: Juluś jeszcze śpi, a Ania nie i gada tu do mnie te swoje aguuuu i agrrrr a ślini się przy tym jak diabli :-D:-D:-D
 
Asiowo, fajnie z tą nową pracą.:-)
Agusia, nie mogę się doczekać fotek. Ja moim chłopakom jak zwykle zapuszczam nieco włosy na zimę - cieplej im będzie.
Darunia, Ty na pewno dasz radę i z pracą i z areobikiem i z imprezami, bo Ty energiczna babka jesteś.:tak:

Moje chlopaki znów sie dziś o 6.30 obudziły, a terz śpią. Wieczorem będą pewnie szaleństwa.

Ula, ale Ci Zuzuolek szaleje, a ja myślałam, że mój Staś jest rozrabiaka.:szok:
 
Kasiu mam nadzieje,ze juz jestes po zakupkach:tak:

Altaya i jak kupilas kozaczki?

Ewunia i jak tam dziewczynki,spia juz?

Zuziaczku kochany,ale masz dobrze z ta bujaweczka:tak:

Mamociku witaj:tak:

Darunia i jak Bartus,marudny jest jeszcze?

My juz po imprezce Halloweenowej,alez bylo fajowo,kolezanka przygotowala chinszczyzne,potem witalysmy dzieci w drzwiach i rozdawalysmy slodkosci,ubaw po pachy:-D

Milego wieczorku:tak:
 
Hej kobitki, melduje sie wieczorkiem, bo jak wcześniej zajrzałam to cisza była :szok: u nas dzionek nie wiem kiedy zleciał, 2 spacerki, ale ziąb straszny, a to ledwo -2 jest, co to będzie później :eek: i do tego zaraza nie da sobie rękawiczek założyć ani szalika:dry: teraz mała ładnie poszła spać, ale nieźle wieczorkiem poszalała, może pośpi do rana ;-) a jutro znów cały dzionek w rozjazdach... zajrzę pewnie dopiero wieczorkiem...
 
reklama
Witajcie dziołchy!
Widzę że macie udane dzionki...
Ja spędziłam cały dzien w domu, wyskoczyłam tylko na 10 minut do sklepu, nich Bartowi przejedzie te choróbsko to będziemy chodzić na spacerki....
Bart już teraz ok, ale oczywiście lata po mieszkaniu, i tak gada że szok, wziął sobie swój zabawkowy telefon i chyba z 30 min nawija bez przerwy jak jakis biznesmen, bo cały czas się kłóci o swoje interesy :-D

A gdzie reszta...? Kasia, Agusia, Ula... i spółka???
 
Do góry