reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam i ja na chwilkę . Odwiedziliśmy cmentarze i 1,5 godziny staliśmy i gadaliśmy z rodzinką a mała przez ten czas spała w aucie .
Ogólnie była piękna pogoda choć troszkę przemarzłam bo od 12 stej do 17 stej rajdowaliśmy od jednego cmentarza do drugiego .
 
reklama
To i ja się zamelduję. Mała dzis spała w ciągu dnia całe 5 min:szok: w samochodzie jak wracaliśmy z mszy, teraz m ja kapie i mam nadzieję, że będzie spała całą noc, bo jestem taka wypluta... słonko było tylko chwilkę, a poza tym mrozisko okropne, a jutro ma byc jeszcze gorzej :eek:
 
Helloooo

Oj Mata to chyba mój Bart pospał za Dobrusie bo spał dzisiaj 3,5 godziny :szok:
Właśnie się z Ł pospinałam... ehhh...

Agusia super że droga byla ok!
 
Darunia, ładnie Ci Bartuś pospał!!!

Martuś, ach ta Twoja Dobrusia...

mnie coś połamało, nie mogę ruszyć prawą ręką :no::no::no: nie wiem, od czego :-( teście doprowadzają mnie do szału, nawet przy święcie szukają powodów, aby szpilę w dupsko wbić :angry:

kurde, obiecałam sobie, ze nie będę jeść po 18, ale mnie skręca brrrr
 
Ewunia Ty masz chyba tak jak ja, że stresy zajadasz :sorry2: ja ostatnio napęczniałam jak balon, wyglądam jakbym w 5-6 m-cu była, dobrze że zima idzie, ale mojego brzuchola nawet gruby płaszcz nie zakryje, a po całym dniu z moim świrkiem, to tylko o spaniu marzę... ehh szkoda, że plastyka brzucha taka droga :zawstydzona/y:
A ten Twój ból ręki to od nerwów może być, tyle sobie ich napsujesz...
Darunia posprzeczałaś się z Ł, ale za to jakie fajne jest godzenie;-)
 
Ewula ale masz te drakuliska szok.
Mi m zrobił takie żarcie że ledwo się ruszam ...
Mała dziś spała ze 2 godziny w samochodzie ale troszkę pokasłuje , boję się żeby ją coś nie wzięło.
Dziś nawet wycięłam małą dynię dla Werci :cool:
 
Adam trochę mi wymasował tę łopatkę, to aż wyłam z bólu :szok::szok: trochę pomogło, jeszcze boli, ale nie aż tak...

Martusiu, jednak były odwiedziny w lodówce :-p

Kasiu, a tymi idiotami to już się nie przejmuję, bo mam ich serdecznie dość. Będą znów się czepiać, to powiem im, co myślę, bo i tak nie przejechałam się po nich do końca!!!

idę małe kąpać, może mi się to uda :tak:
 
Witam sie;-)

Raniutko poszlismy na kosciolka zapalic swieczuszki,potem siedzielismy w domku i wypoczywalismy,Marysia marudna chyba 3 ida

Milego wieczorku:tak:
 
reklama
Do góry