reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Bartus:-D:-D:-D

Mata to mowisz,ze -2 jest,brrrrrrrrrr,u mnie 15st:-p(jak narazie)

Agusia juz jest u rodzinki,dojechala na miejsce o 19:tak::tak::tak:

Ja popijam sobie wode mineralna,czekam na R,dzieciaki jeszcze lataja po domach i strasza:-D:-p
 
reklama
Hej!:-)
U nas tez 15st.C:-)
Asiowo-super,ze z praca M tak sie fajnie ulozylo:-)

Nam tez jakos dzien minal.Wieczorkiem Maja szalala z nami;-),bo byla wyspana-spala przed poludniem 2 godziny i po poludniu jeszcze 1.5:-)
 
Marlenko - 2 to w dzień, teraz jest -7 :dry:
Fajnie, że Agusia juz na miejscu ( i chyba bez przygód podróż mineła;-))
ALe Majeczka ślicznie pospała, Dobrusia dzis tylko godzinke spała :eek:
 
witam :-)
a u nas taka super pogoda dzis byla ze spedzilismy pol dnia w parku w miescie...wyszperalam mlodemu swietna kurteczke za niecale 10; a mlody znalazl sobie wozek na klocki za taka sama kaske i wracal do domu bardzo zadowolony :-)
Marlenka u mnie tez juz bylo kila wampirkow po cukierki :-D
Darunia moze Bart rozmawial z Brunem on tez zawsze gada przez telefon :-D:-D:-D
 
Te moje małe zarazy jeszcze nie śpią :szok::angry: a ja chodzę jakaś taka nabuzowana, że bym normalnie wszystkich pogryzła :angry: ja jeszcze siedzę a jutro mam wstać o 5, nie wiem, jak ja to zrobię :szok:
 
No cześć Wam.. ale się od wczoraj rozpisałyście ;) ja już jestem po pierwszej wizycie na cmentarzu.. rano było zzziiimno ale już się rozpogodziło i wyszło słonko.. i całe szczęście bo mam zamiar włożyć spódnicę.. marlena zakupy się udały i jestem "bogatsza" o parę kozaków i 3 sweterki :-) maciek właśnie śpi więc chwila spokoju ;-) coś kiepsko dzisiaj je.. no ale może nadrobi jak wstanie. Miłego dnia wszystkim! pa!
 
Witam 1-weszego listopada... jakoś nie lubię tego miesiąca...

Właśnie wstałam z drzemki Bartowej, Bart jeszcze śpi, Ł też - po nocy, a ja kończę obiadek...
Mam dyżur telefoniczny, dlatego nie ruszam się daleko... i tak tu nikogo nie mam na grobach, Ł też... :sorry:

Miłego dnia!
 
Witajcie, ciekawe, kto mnie pobije z godziną wyjazdu na cmentarze, wyjechałam z moją mamą po 6 rano :szok: ale nie żałuję tego kroku, bo ludzi było od cholery... a jeszcze więcej jak wracałyśmy... a trzy cmentarze zaliczyłyśmy do godziny 9 :tak: i obowiązek spełniony, swiatełka zapalone. Za to mnie coś połamało, bolą mnie kościska, mam nadzieję, że mnie nic nie bierze...

Darunia, ja też nie lubię listopada, czemu? nie wiem...

Choć, nie ma co narzekać, jak na 1.11 pogoda była cudna :tak:

Moje małe zasnęły więc nastała błoga ciszaaaaaa

udanego niedzielnego popołudnia babolki kochane ;-)
 
Ewunia-ale zrobilas poranny maraton!

Ja tu nikogo na cmentarzach nie mam,wiec zupelnie nie odczuwamy tej polskiej atmosfery.W dodatku nigdzie dzis nie wychodzimy,bo pogoda brzydka i nam sie nie chce;-)Czekamy za to na gosci:-)
 
reklama
Witajcie moje Kochane:-)
Marlenko dziękuję za przekazanie info, że pojechaliśmy. Nawet nie miałam kiedy zameldować bo m naprawiał auto i jak skończył oświadczył, że jedziemy. Bardzo bałam sięze droga będzie długa i męcząca ale o dziwo korkó nie było. Dojechaliśmy szybciej niż zwykle.
Dzisiaj zaliczyliśmy już cmentarz dwa razy, byłam u mamy u teściowej i luzik na dzień dzisiejszy.
No to tyle. Ściskam Was
 
Do góry