reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Martuś Dobrusia to chyba sie wystraszyła że na tydzień ją zabiore i zobacz jaka zmiana:tak::tak: super super
:-D:-D:-D może, może :-D chociaz przed chwilką mnie przez sen wołała, ale dałam jej mońka i spi dalej :sorry:

Darunia u nas bardziej opłaca się do miasta podjechać, np. karnet na aqua aerobic to 45 zł (2 x w tyg. na 45 min):dry:

zaraz chyba smignę do łóżka, bo wczoraj jak mnie migrena złapała to padłam zaraz po Dobrusi i spałam orawie do rana (pomijając pobudki małej nad ranem ;-)) i musze powiedziec, że wyspałam się jak nigdy ;-)
 
reklama
trzymajcie mnie bo zaraz normalnie chyba uduszę to moje male piszczące, uparte niesforne dziecię. Rozebrała juz wszystko co mogła, tzn ściądnęła prześcieradło wywaliła poduszki za łozeczko kocyki, skarpetki i dół piżamki i biega od jednego końca do drugiego po łożeczku i piszczy!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!
Boże daj cierpliwosci!
 
Witam z rana:tak:

Dziewczyny,ale popisalyscie wczoraj,dopiero nadrobilam:tak:
Darunia wspaniale,ze wybierasz sie na aerobic:tak:
Brunko mam nadzieje,ze ladnie spales dzisiejszej nocy:tak:
Ewcia ja jestem Lowca Kretow (ZI)a Ty???:-p
Martusia i jak Dobrusia spala?
Kasia czy juz po kawce?bo ja dzisiaj wypilam w lozeczku:-p
Ulenko i o ktorej Zuzia usnela?
Agnes czekam na fotencje:tak::tak::-p
 
Ja też wypiłam kawkę w łóżeczku i kitoszę się z dziewczynami i wyjść z wyrka nie mogę :-)
A ja jestem oczko wyżej w ZL :-D sprzedawca ziela
 
i ja witam ;-)
mała popłakiwała od 12 do 2, ale to przez zatkany nosek (taaaaaaaaaaka koza siedziała i wyjśc nie chciała :sorry2:), a jak juz wylazła, to mała szybciutko usnęła i spała prawie do 6 i wstała na dobre przed 8 :-) zaraz zbieramy się w trójkę na spacerek i zakupki ;-) miłego dzionka, bo pewnie mało mnie dziś będzie...
A ja jestem oczko wyżej w ZL :-D sprzedawca ziela
no ładnie :szok::-p;-) też jestem zielarką ;-)
 
cześć dziewczyny :-) dawno nic nie pisałam.. postaram się nad tym popracować ;-) my właśnie jesteśmy u moich rodziców, przyjechaliśmy na te święta.. maciek ślicznie dziś spał (obyło się bez konieczności zabierania go do nas do łóżka nad ranem). Mama z bratem pojechała po kwiaty itp. ja czekam na nią bo mamy iść na zakupy (pilnie potrzebuję kozaków). Zaraz idę karmić maćka bo czas na drugie śniadanie.. miłego dnia wszystkim!
 
reklama
witam sie :-Dno moj zuz wczoraj grasował do 23 z groszami:dry: ale i tak wstała o 7:dry:. Za to M pojawił sie w wyrku o 2:30 a nie o 5:-D:-D:-D
Widze ze juz calkiem zimperlizowałyście sie ogrodniczki:-D:-D:-D
ja teraz czekam na kawe M mi szykuje mała w huśtawce oglada bajki wiec do drzemki mam spokój bo nie da sie wyciagnąc z niej za nic na świecie:sorry2:
 
Do góry