reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Moja Zuzia to samo, pierwsze kroki z rana to do kuchni do lodówki stanie przed nią i niam niam niam woła , a zjści nie da sie przy niej, bo to niby sie nagle czułości jej zachciewa a tak naprawde to tylko kombinuje jakby paluchy do talerza włożyć. Albo stoi obok i niam niam powtarza.:-D:-D:-D:-D
 
reklama
no dobra to ja witam sie z @zapomnaialm jak to Kasia nazwala,mmhhmmm:-pze szklanka wody i tez samotna:sorry:,Marysia przewala sie w lozeczku,mamy pierwszego guza/siniaka na policzku,alez mi jej szkoda,dzisiaj spi ze mna poprzytulamy sie:tak:
 
ja witam sie z @zapomnaialm jak to Kasia nazwala,mmhhmmm:-pze szklanka wody i tez samotna
Ale hurtowo :-D a ja czekam... i doczekac sie nie moge.. spoznia sie a ja jem za dwoch :-p
Koncze piwo i do spanka (i m ;-)) Mala jeszcze sie nie wybudzila ani razu... moze bedzie lepsza nocka? :sorry:
Zuzia, Ula - to jemy podobnie :-D

Spokojnych nocy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ula moja Marysia ma takiego porzadnego siniora,ze szok,przykladalam zimnym,ale niestety slad jest i to jaki wielki,echh

Joasiek witaj i ja pojadam,dzisiaj na kolacje zapodalam ser z plesnia,pomidory,do tego chrupki,moj zoladek to smietnik,szukalam czekolady,ale niestety ni ma;-)

Moja Marysia najwiekszy apetyt na z rana

Ewunia no to spimy z naszymi ksiezniczkami,ale fajniusio:tak:
 
reklama
Nie narzekam, Marlenko, oprócz tego, że Ania się wierci i jak sie przebudzam, to nózki ma na ścianie, a główkę w moich cysiach :szok: i muszę wierciocha poprawiać :rofl2:
 
Do góry