reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
azile29, gdzie kupić taką cykorię, w jakimś specjalnym sklepie np. zielarskim czy w zwykłym spożywczaku:confused: pozdrawiam i wszystkim życzę dobrego samopoczucia
 
reklama
ja na zaparcia polecam pół szklanki przegotowanej, ciepłej wody. Pije się rano, na czczo, również szybko działa :-)
 
Cześć Dziewczyny ;-)

u mnie w miare spokojnie - chce mi się tylko więcej spać no i chyba zaparcia trochę dają o sobie znać poza tym raczej OK aha i ponoc jestem nerwowa:-)
 
Ja podobnie jak Kinga - fizycznie nie jest najgorzej, czasem tylko trochę mdłości, a czasem trochę bólu w dole brzucha... W sumie pikuś.
Gorzej z psychiką, wszystko mnie albo wkurza, albo doprowadza do łez i czekam tylko, aż mój mąż zaproponuje rozwód, bo już chyba nie jest w stanie tego znosić ;)
 
Gorzej z psychiką, wszystko mnie albo wkurza, albo doprowadza do łez i czekam tylko, aż mój mąż zaproponuje rozwód, bo już chyba nie jest w stanie tego znosić ;)
Agacina daj mężowi czas dla niego to też nowa sytuacja, podkładaj mu jakieś artykuły na temat emocji u kobiety w ciąży, widziałam na BB fajny artykuł, mój jak byłam z Krzysiem w ciąży mało nie eksplodował ale powiedział mi o tym dopiero jak Kris miał pół roku przyznał że poczytał trochę i starał się zrozumieć, trzymaj się to minie, poza tym jak mąż zobaczy piękne maleństo to minie mu cały żal o wszystkim zapomni.:-)
 
kasiau30 ja mam termin dzień po Tobie i tez mam sześcioletnią córke która cieszy się z maleństwa,pozdrawiam!!
 
reklama
Polcia, dzięki za pomysł na podsunięcie artykułu z BB - znalazłam w sumie nawet dwa :) Mam nadzieję, że trochę to pomoże mojemu mężowi... Trochę mnie martwi, że on nie stara się w ogóle zdobywać jakichkolwiek informacji o ciąży na własną rękę - a normalnie, kiedy ma jakiś problem, albo planuje jakiś większy zakup, to godzinami siedzi w internecie i szuka informacji - ale myslę, że do niego tak naprawdę jeszcze nie dociera to, że będzie tatusiem... Zabieram go teraz ze sobą na USG, może to jest sposób :)
 
Do góry