reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam!!!
Jesteśmy dobre w nażekaniu, ale kto nas najlepiej zrozumie jak nie koleżanki z tymi samymi problemami. U mnie dzisiaj było jeszcze gorzej niż zwykle mdłości, bólgłowy do tego przeziębienie.A tu niedziela i obiad trzeba gotować.... ochyda .Mam problemy ze staniem nad garami wszystko mi przeszkadza. Jeszcze dochodzę bóle brzucha. Jak pomyśle że jutro praca , to wole zostać w domu.Ale bęzie inaczej .
Pozdrawiam i piszcie co o tych bólach brzucha bo ja się tym trochę denerwuje, bo we wcześniejszych ciążach tego nie miałam.
Pa pa pa i trzymajmy sie razem.:tak:
 
reklama
azile mnie brzuch tez boli ale raczej tak u gory . Mam wzdecia i zaparcia i to chyba przez to. Co do kuchni to najgorsze pomieszczenie w domu . Tam wchodza moge byc pewna ze znajde sie pozniej w objeciach kibelka...
 
Dzięki magdalenkakol za pocieszkę. Mnie brzuch boli i na górze i na dole.Zauważyłam że na dole jak się przepracuje i zdenerwuje .Niestety ani jednego ani drugiego mi nie brakuję. Napewno za 3 tygonie bedzie lepiej.
Więc wszystkie mamusie tym pocieszam i do usłyszenia
Pamiętajcie piszcie to daje siłe innym pa pa pa
 
azile29-ja tez mam bole podbrzusza,choc teraz na szczescie juz rzadziej.Gin powiedziala,ze jesli nie mam do tego krwawien lub goraczki to nie powinnam sie martwic.Latwo sie mowi,ale czasem bardzo sie zamartwiam czy wszystko bedzie w porzadku-zwlaszca,ze mam spora nadzerke.
 
Bóle podbrzusza (tak powiedział mój lekarz) są jak najbardziej prawidłowym objawem choć napawaja nas ogromnym strachem, boli bo rozciąga sie macica (w pierwszej ciąży bolało mnie okropnie a teraz tylko czasami) poza tym nasze jajniki pracują jak oszalałe i stąd ból na górze brzucha, jeśli chodzi o zaparcia ja radze sobie w ten sposób, ze jak tylko wstanę zjadam musli na mleku i przec wyjściem do pracy staram sie odwiedzik kibelek, boje sie zaparc jak ognia bo przy pierwszej ciąży zaczełam własnie w kibelku krwawić, a może wy macie jeszcze jakieś pomysły na zaparcia?
trzymajcie się zdrowo i ciepło czerwcóweczki:cool:
 
Witajcie!

Cos tu cicho tak jakos.... Nikt sie nie odzywa od poniedzialku z rana? Jestem chwilowo "wolna", bo Bart spi a dwojka w przedszokolu, niedawno wrocilam od gina i jakos ochlonac jednak nie moge choc radosc mnie rozpiera. W zwiazku z tym posiadam juz komplet suwaczkow.
Wszystkim zycze milego dnia i oby tak do konca tygodnia milo bylo :))
 
Na zaparcia jest dobra cykoria instant. Dziala wymienicie!!!! I zawsze jest wyproznienie.Mozna ja pic jak kawe lub dodawac do herbaty.Sprawdzone i dziala. :tak:
Poadrawiam i dzieki za wytlumaczenie boli brzucha.trzymajcie sie cieplutko
 
reklama
ja mam okropne mdlosci
bleee

czuje jak sie rozciagaja wiezadla na ktorych wisi macica - i stad te lekkie bole podbrzusza
o ile nie sa to bolesne skurcze - jest ok
 
Do góry