reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witajcie u mnie gorzej mały miał w nocy temperature i dzisiaj pojechaliśmy prywatnie do lekarza i okazało się,że Filip ma już początki zapalenia oskrzeli,a przecież byłam w piątek u lekarza i gdyby już wtedy mu coś dała to by się tak nie skończyło:crazy: chyba zaraził się od starszej,te same objawy gorączka trudna do zbicia,kaszel,katar i ogólne rozdrażnienie.Jeszcze na dokładke mnie zaczyna boleć gardło i ucho jak ja to wszystko przeżyje:dry:
Eryka już trochę lepiej ale nie chce jeść i mocno kaszle,gorączka dała jej spokój i jest osłabiona:no:
 
Woemy, woemy :-p imprezka widać, że udana, aż palce na klawiaturze szaleją ;-):-D

Osz Tyyyyyyyy :rofl2::-D:-D:-D
Najlepszego dla Dobrusi z okazji imieninek!
No i powodzenia w pisaniu pracy!!!

Julia biedna Ty jesteś.... zdrówka dla Was życzę!!!

Bbakania odpoczywajcie z m ;-) no i zdrówka dla niego!

Azile... wiem że masz dużo obowiązków w domu... mam nadzieje że wkrótce wrócą siły i znów bedziecie jeździc na spcerki! ;-)


Ja też się cieszę z tego brązu!
A wiecie, że na kaca najlepsza praca... hehe... teściowie zadzwonili i zapowiedzieli, że wpadną na kawkę, a że w domu bałagan po imprezce, raz , dwa i wszystko (znów) umyłam, posprzątałam, a nawet pocwiczyłam, wzięłam prysznic i jak nowo nardzona!
Czekam tylko aż Bart mi wstanie, bo jeszcze ucina sobie drzemkę... :dry: znowu bedzie mi szalał do 23-ej ehhh... :sorry2:
 
Julia zdróweczka dla Was, dobrze, że chociaż Eryce odpuszcza choroba, i mam nadzieję, że Filip również szybciutko wyzdrowieje, a Ciebie też nic nie rozłoży :tak:

Darunia nie ma za co :-p:-D a Ty jak zwykle mróweczka :rofl2: ja tam lubie niedziele, bo jesteśmy u teściów, na peierwszą drzemkę lula mąż, bo ja ide do kościoła, na drugiej drzemce mała śpi na spacerze, a na 3 odpada w domku po dniu pełnym wrażeń :-D obiadu nie musze robić, małą wciąż ktoś zabawia, także luzik, który musi mi wystarczyc na cały tydzień :sorry2:

Jej jak Wy to robicie, że Wasze dzieciaczki potrafia spać w dzien 3 razy po 1,5-2,5 godziny :szok: u nas dzisiaj były 3 drzemki po 35-40 min :baffled: widocznie mój typ tak ma :sorry2:

Azile jeszcze trochę i ma pogoda sie polepszyć, więc może spacery (a raczej powroty z nich;-))nie będą problemem. Ja cieszę się, że wózek jest tylko na spacer i mala nie śpi w nim w domu. Może i usypianie nie byłoby takie męczące, ale teraz jak idę na spacer, to mała mi nie płacze :sorry2: (bo jak usypiałam ja w domu w wózku, to idąc na spacer ledwo ją położyłam, to płakała, aż z tego płaczu nie usnęła :baffled:)

bbkania mam nadzieję, że mąż wróci z delegacji w pełni sił i Natalcia będzie mogła sie nim nacieszyć :tak: (dobra, mamusia też skorzysta ;-):-D)

Dziękujemy za życzonka (tzn. Dobrusia dziękuje na śpiocha:-p) zjadła 2 cycki, to mam nadzieję pośpi do 24 przynajmniej (ach te marzenia :-D)
 
Witam wieczorkiem:-)

Bbakania zdrowka dla meza:tak:moja Marysia tez spi w domu w wozku;-)
Julia zdrowka dla dzieciaczkow i dla Ciebie kochana
Wszystkiego najlepszego dla Dobrusi z okazji imienin:-)
Joasiek w taka pogode to i tak sukces(35min);-):tak::-)
Azile zycze udanych spacerkow z Domisiem:-)
Daruuunia masz racje na kaca najlepsza praca mi tez pomaga sprzatanie i prysznic w 100%;-);-);-);-);-):-D

Marysia juz spi i moze ja pojde lulu wczesniej jutro zwariowany dzien mnie czeka :tak:
 
Witam wieczorkiem

Gratulacje dla chłopców z okazji 8 miesięcy!!!

Gratulacje dla Domisia 3 ząbeczka

Wszystkiego najlepszego dla Dobrusi z okazji imienin. Buźka​

Muszę się czymś pochwalić:-) Artur pije z kubka, szklanki, filiżanki. Siorbie jak stary:-) Nagraliśmy z mężem filmik, ale nie wiem jak wstawić, bo zajmuje 140mb

Zdróweczka dla chorowitków.Dużo dużo dużo zdrowia!!!!
 
To ja też się już z Wami będę żegnać ;-)

Oleńka już śpi, chociaż czuję, że dziś będzie cięższa noc - strasznie płakała przed snem... :-( mama musiała przytulać, pogłaskać... cały dzień z resztą płaczliwa :-( marudna i tylko rączki dobre - jak nigdy :zawstydzona/y:
Ale jestem zaskoczona że Wasze dzieciaczki śpią w wózkach :sorry2:pewnie to i jakaś wygoda, a ja sama może i bym próbowała zaraz po porodzie gdyby nie to że nie wniosę wózka i Oli sama na piąte piętro (bez windy :wściekła/y:) Ola od początku śpi w łóżeczku(chyba z tym jej się tylko kojarzy :-p), przysypiała w dzień przez pewien okres w leżaczku, ale jak zaczęła być bardziej ruchliwa spróbowałam łóżeczka i tak już zostało :zawstydzona/y: Widzę, że śpiąca, ziewa, trze oczka - odkładam i zasypia :zawstydzona/y: czasami kilka razy ją odwiedzę, bo ostatnio namiętnie przewraca się na brzuszek :-D

Ok, to mykam
Życzę zdrówka małym i dużym :tak:
Spokojnej nocki mamusiom, a dzieciaczkom pięknych snów ;-)
 
Witajcie!

Wszystkiego najlepszego dla Dobrusi z okazji imienin:tak:, a dla Stasia i Wojtusia z okzaji skończonych 8 miesięcy.

Azile, gratulujemy ząbka. My też jesteśmy w trakcie wyrzynania górnych jedynek. Od kiedy zaczęły prześwitywać przez dziąsełko, maly sie trochę uspokoił.

Marysia nie spi od 5,chyba juz powoli zaczynam sie przyzwyczajac:-);-)
Mój mały też ostatnio wstaje wcześniej. Właściwie z dnia na dzień...wcześniej wstawał o 8, a teraz punkt 6 woła, żeby do niego przyjść. Ale ja się jeszcze nie przyzwyczaiłam:no::zawstydzona/y:

U nas stał sie cud... Paulinka przed chwilka zasneła sama w łozeczku:-)co w dzien nigdy sie nie zdarza... suuuper!!!:tak: Bedziemy ja uczyc, zeby zakumała, że wózek jest tylko na dworze:tak:
Super!!! Oby tak dalej:tak:

MamoHelenki, no to trzymamy kciuki nadal:tak:

Jej jak Wy to robicie, że Wasze dzieciaczki potrafia spać w dzien 3 razy po 1,5-2,5 godziny :szok: u nas dzisiaj były 3 drzemki po 35-40 min :baffled: widocznie mój typ tak ma :sorry2:
Mój typ też tak ma. Teraz w ciągu dnia ma tylko dwie drzemki po 35-40 min. Wieczorem chodzi spać o 20 a rano wstaje o 6 (oczywiście w międzyczasie są pobudki). Do śpiochów nie należy:no:.

Patyk, jak ja bym chciała, żeby mój mały tak się nauczył. Wiem, że ciagle Wam o tym ględzę:zawstydzona/y:, ale na obecną chwilę to dla mnie największe wyzwanie, żeby wreszcie go nauczyć pić (ale mam problemy..no nie:confused::zawstydzona/y:;-)). Gratulacje:tak:

Dzięki za wiadomości odnośnie sukcesu naszej reprezentacji:tak:. U nas dziś znów goście (tym razem ciocia z kuzynką) i nie oglądałam. Zmęczona jestem. Kładę się dziś wcześniej do łóżka...może zasnę:dry:.

Miłego wieczoru.
 
Ostatnia edycja:
Staś dziękuje Cioteczkom za życzenia.:-)
Wojtek, rosnij zdrowo i wesoło.:tak:

Agusia, trzymam kciuki, nie bedzie tak źle.

Magdziarko, zdrówka dla Twoich chłopaków.

A Staś znów dziś pięknie spał - całą nockę aż do 7.00. Ale nadal to traktuję jako wybryki, a nie przyzwyczajenie. Pewnie jeszcze będzie się budzić w nocy.
 
reklama
Ale jestem zaskoczona że Wasze dzieciaczki śpią w wózkach :sorry2:pewnie to i jakaś wygoda, a ja sama może i bym próbowała zaraz po porodzie gdyby nie to że nie wniosę wózka
To u mnie z tym wózkiem sprawa nie planowana. mały jak był malutki spał tylko w łózeczku. A w nocy po pierwszej pobudce była cyca. Wózka nie znosił do 4 miesiąca, nawet spacery to był wielki ryk. Dopiero do Świąt zaczął spać w wózku w nocy bo choroba dokuczała i nic nie pomagało. Teraz jak przeszłam na butle to czasem w nocy poruszam wózkiem i mały dalej spi te(30 mni:-p) A w dzin śpi dla tego ze wywoże go do pokoju dzici i sam w spokoju moge robić w kuchni(mam kuchnie z pokojem dużym połączoną, a łóżeczko w dóżym stoi) .

A ja padam na nos, zmęczyłam się nie robieniem:-):-):-).
Mały niby troszke lepiej je , ale daleko do normy. On mi je 8 razy na dobe:szok::szok: dacie wizre i to potroszku. Nie pomaga przetrzymywanie go dłużej, bo zje też mało.
Julia zdrowia dla was wszystkich. Rozumiem cię i wspieram cię duchowo.
 
Do góry