reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
My dziś zrezygnowaliśmy ze spaceru padał śnieg, mokro i mały marudny więc odpuściłam
Mata nie ważne czy zwyczajne zakupy czy nie najważniejsze, że się wyrwałaś z domu :tak:
BbakAnia na przeziębienie zrób m herbatę imbirową pomaga mój po 3 dniach stanął na nogi ;-) oto przepis:
pół cytryny, pół pomarańcza starty świeży korzeń imbiru dodać do mocnej herbaty (pół kubka) posłodzić lub nie - pić gorącą :-)
Zmykam kochane życzę spokojnej nocy ;-)
 
reklama
Edytko-no po prostu nie moglam wyjsc z niedowierzania,jak przeczytalam o tym,ze spodziewasz sie dwoch chlopcow i dziewczynki!:-)
Ogromniaste gratulacje-ale Wam sie trafilo!;-)
Ale Ty cos malomowna jestes-ja bym pewnie od samego poczatku bebnila,he he;-)
 
dziękuję dziewczyny.. za wszystko...:-)... na razie to sie obijam od lekarza do lekarza, z przerwami na szpital... teraz mam tylko leżeć i wypoczywać.. ale same wiecie że przy dzieciakach sie nie da...

wy mi nawet o dentyście nie wspominajcie... ja jak ja.. ale Kosma to będzie chyba miał uraz na całe życie.. po ostatnich jego jeżdżeniach na rolkach i pozbyciu sie dwóch ząbków nawet nie chce mysleć co sie będzie działo przy następnych wizytach kontrolnych... dramat....już teraz boi sie każdego w białym fartuchu...
 
Ranne ptaszki witaja mamusie:-)

Marysia nie spi od 5,chyba juz powoli zaczynam sie przyzwyczajac:-);-)

Milego dnia dziewczynki!



Wszystkiego najlepszego dla Wojtusia i Stasia z okazji 8mcy,buziaczki
 
Ostatnia edycja:
wszystkiego naj.. Najlepszego dla stasia i wojtusia. Rośnijcie zdrowo na pocieche swoich najbliższych !!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-) U mnie nocka ok. Jedna pobudka koło 5 i spanko do 8. Kuba już ciut lepiej się czuje. Kaszle nadal ale mniej no i katar mniejszy. Jeszcze kilka dni i mam nadzieje że wszystko wróci do normy.

Najlepsze życzonka dla Stasia i Wojtusia

Bbakania oby mąż szybko wyzdrowiałi żeby Tobie i Natalci nie sprzedał choróbska. Kuruj go. Wypróbuj sposób Aniknulki:tak::tak::tak::tak:


Marlenko widzę że Marysia nic Ci nie odpuszcza z tym rannym wstawaniem:tak::tak::-(. Dz\ień u Ciebie jest baaaardzo długi

Edytko trzymam za Was kciukasy:-) Wyobrażam sobie że przyy dzieciach nie za bardzo masz jak odpoczywać ale staraj się.

Marta fajnie że wyskoczylaś na te zakupki bez małej. Oderwanie od codzienności. Dobrze, że masz teściową chętną do pomocy. Może częściej planujcie sobie wyjścia bez małej
 
Ostatnia edycja:
Wojtuś, Staś- najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Witajcie!
Przepraaszam, że nie odpisze każdej osobno, ale woecie jak to jest po imprezie... oj boli głowa boli :-p:zawstydzona/y::rofl2:

Edytko serdecznie Ci gratuluje! Wypoczywaj kochana!!!!



Bart mi coś zasnac nie może... ehhhh Ł oczywiście spi, a ja matka polka wszystko musze ogarnąc!!! Mieszkanko wyglądało jak po wichurze... a to sprawka 3 małych dzieci... wszystkie zabawki Barta były wszędzie, paluszki, ciasta, sałatka na podłogach.... o Boszeee ja bym nie mogła miec chyba tyle dzieci :sorry2:

Idę usypiac Barta, bo coś mi marudzi...
 
W moim kalendarzu jest napisane,że dzisiaj imieniny Dobrochny:-)
Ja idę do łózka jestem chora, mąż chory Olek i Antek chorzy:szok:pozdrawiam
 
Witajcie :tak:
Wczoraj już mnie nie było wieczorkiem, ale jakoś tak zeszło że z m filmik oglądaliśmy, no i zrobiło się późno na siadanie przed kompem:-)
Ale już odpisuję :tak:

z tego wszystkiego do wieczora siedzieliśmy u teściów, a ja po powrocie zabrałam się za robienie "kolorowych jarmarków". Na koniec posypałam startą czekoladą:tak: i przed chwilą zjadłam mała porcyjkę bo nie mogłam wytzrymać :zawstydzona/y:(a zazwyczaj nie jem po 18 :sorry2:) deserek pyszniutki :tak:

No i znów mi smaka robisz... kurcze, jak ja mam schudnąć?? :confused: I jak ja się w sukienkę zmieszczę we wrześniu na swój ślub jak tak dalej pójdzie?? :-p

Mam nadzieję, że Natka nie załapie niczego :tak: my cebion podajemy od września chyba, w szpitalu nam poradzili, żeby podawać i od tamtej pory mała miała z raz katar, a na dworze jest prawie codzinennie :tak:

A nie wiedziałam o cebionie, moja Ola też jeszcze nic nie złapała (odpukać w niemalowane ) ale może pomyślę profilaktycznie...

U nas dziś byli moi rodzice. Niedawno pojechali.
Znów przywieżli zapasy :-)...marchewka, ziemnieczki, jabłka i inne takie pyszności z działki:tak:. Moja mama się rozpłakała, jak zobaczyła raczkującego Krzysia:tak:. Fajny mieliśmy dzień...mały ładnie bawił się z dziadkami, ja mogłam się nagadać do woli.


Magdziara, Joasiek fajnie, że się wybawiłyście:tak:. Moja ostatnia większa impreza to sylwester...ubiegłoroczny:zawstydzona/y:.

Swojskie zapasy... :tak: moja teściówka też przywozi, więc mam po ostatniej wizycie cała zamrażarkę :-D Co do wyjścia to myślę, że najwyższa pora kobietko :-p

Ranne ptaszki witaja mamusie:-)

Marysia nie spi od 5,chyba juz powoli zaczynam sie przyzwyczajac:-);-)

Wszystkiego najlepszego dla Wojtusia i Stasia z okazji 8mcy,buziaczki
Do wszystkiego można się przyzwyczaić, do tego rannego wstawania też :tak:
Dołączam się do życzeń dla dzieciaczków!


Przepraaszam, że nie odpisze każdej osobno, ale woecie jak to jest po imprezie... oj boli głowa boli :-p:zawstydzona/y::rofl2:
Znam z wczoraj :-p

Ja idę do łózka jestem chora, mąż chory Olek i Antek chorzy:szok:pozdrawiam

No nic tylko życzyć zdrówka, zdrówka, zdrówka :tak:

U nas nocka ok, standardowe wstawanko kilka razy. Ola obudziła się na jedzonko o 7:40 :-) ale już potem nie dała się namówić na kontynuowanie drzemki :zawstydzona/y:
Zabraliśmy ją do nas do łóżka i powariowała trochę z rodzicami :-D Już nie mogę się doczekać jak zacznie chodzić i rano usłyszę tup tup tup z jej pokoju i mała skoczy na nasze łóżko :-p Dziś obiad robi T, a potem wybieramy się na rodzinny spacerek (koniecznie bo wczoraj nie byliśmy :-()
Miłej niedzieli!
 
reklama
Hej kobietki!:-)

Magdziarko-zdrowka dla Twoich chlopakow!
Bbakania-zdrowka dla meza!
Wojtaszku i Stasiu-wszystkiego naj naj!:-)

Maja dzis obudzila sie wyjatkowo wczesnie,o 8.00-chyba na zlosc tatusiowi,ktory w niedziele chcial sie wyspac;-)Wzielam ja do naszego lozka o 8.30 (bo tak to ladnie sie bawila sama w lozeczku) i polezelismy jeszcze prawie godzinke:-)
Teraz ja na bb,a Maja siedzi w nowym krzeselku i go testuje;-)
 
Do góry