reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mamoot spokojnej nocki!:-)

Dzieki, dzięki, sprawdziło się: Stas spał dziś cała noc aż do 6.30 :-) Ale się wyspałam! :tak:
U nas zima za oknem. Szkoda tylko, że powyżej zera, bo taka ciapa sie robi.

Edytko, gratuluję! Ale będziecie mieli fajną rodzinkę!

Agusiu, a czy ta nakładka na sedes ze schodkiem nie jest niestabilna (słyszałam takie opinie)?

Magdziarko, zazdroszczę wytańczenia się.:tak:
 
reklama
Witam

ufff,ale mialysmu super dzionek spacerek z dziewczynami,potem wspolny obiad,Marysia juz wykapana i ululana,a ja odpoczywam na bb:-)

Edytko gratuluje Ci z calego serca:tak:
Bbakania dobrze,ze Natalci nic sie nie stalo:-)
Aniknulko,kuchareczko jedna:-D:-D:-D
Joasiek mi tez jest zawsze przykro jak rodzinka wyjezdza,za kilka dni znowu wszystko wroci do normy:tak:
Magdziarko bardzo sie ciesze,ze imprezka udana:-D;-)

Milego wieczorku:-)
 
MARLENKO ciesze sie, że miałas miły dzionek. Oby takich jak najwiecej :-)

Dobranoc wszystkim.
Śpijcie spokojnie i jak najdłużej....
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem :-)

Bbakania ale musiałas się najeść strachu :baffled: dobrze, ze Natalci nic sie nie stało :tak: odkąd mi mała się zsunęła z łóżka na podłogę kilka miesięcy temu mam bzika i nie zostawiam nawet na chwilę samą na "wysokości" :sorry2: mała zaczyna mi się w łóżeczku dżwigać, więc musimy obniżyć o jeden poziom, ale tu musze maltertować męża, bo sama nie wiem jak :zawstydzona/y: no i zdrówka dla męża ;-)

Edytko gratulacje!!! Ja myslałam, że kolejny dzidzius w drodze, a tu cała trójeczka :szok: mam nadzieję, że spokojnie doczekasz sie rozwiązania, a rodzina będzie służya pomocą :tak:

Magdziarko, ale się wybawiłaś :szok: ale co się dziwić, skoro z tego co pamiętam uczysz prawie samych chłopców ;-):-D

Aniknulka ale zaszalałaś w kuchni. Jak dla Ciebie te pyszności to nie żadne szaleństwo kulinarne, to co dopiero jak zaczynasz szalec w kuchni :rofl2:

Julia zdrówka Twoim pociechom :tak: na BB choroby po malutku odpuszczają i mam nadzieję, że wszystkim juz dadzą spokój ;-)

Darunia mam nadzieję, że imprezka udana ;-)

Joasiek mam nadzieję, że niedługo znów ktos Ciebie odwiedzi i nie będziesz sama w domku :-) i ciesze się, ze wypad sie udał :tak:

Azile oby Domisiowi szybko wyskoczył ząbek i nie zakłócał zasłużonego relaksu ;-) A ja dzieciaczki pójda spać, to relaks z mężem po delegacji tez wskazany ;-):-p:-D

Mamo Helenki i jak:confused: bo mi kciuki już bieleja od zaciskania ;-)

U nas zeszła nocka koszmarna, bo mała popierwszym karmieniu zaczęła się rzucać i nic nie pomagało, po pierwszej jakos mocniej sen ja złapał, ale i tak często wo nocy sie budziła... tak to jest, jak przy ząbkowaniu nic nie dostała na noc :dry:
rano pojechalismy do teściowej, położyłam małą spać i pojechaliśmy na zakupki :-) niby nic specjalnego, bo ot zwykłe zakupy do domu, a ja szukałam czegoś dla małej, nowych zabawek, jakiegoś innego jedzonka (bo m nigdy nie widzi i nie wie co wziąć :baffled:), przyjechalismy, a teściówka nie zdążyła nawet obiadku podać i spokojnie moglismy jeszcze z godzinę po sklepach śmigać :rofl2: mała była grzeczniutka i łądnie się bawiła :tak:
z tego wszystkiego do wieczora siedzieliśmy u teściów, a ja po powrocie zabrałam się za robienie "kolorowych jarmarków". Na koniec posypałam startą czekoladą:tak: i przed chwilą zjadłam mała porcyjkę bo nie mogłam wytzrymać :zawstydzona/y:(a zazwyczaj nie jem po 18 :sorry2:) deserek pyszniutki :tak:

ufffff... ale się rozpisałam :szok: miłej nocki kochane, ja jutro tez wybywam do teściów, więz zajrzę wieczorkiem dopiero ;-)
 
Natalce zapobiegawczo podałam Nurofen i Cebion. Może się od Niego nie zarazi. Zresztą Cebion podaje jej już od dłuższego czasu - lekarka tak mi doradziła.

Mam nadzieję, że Natka nie załapie niczego :tak: my cebion podajemy od września chyba, w szpitalu nam poradzili, żeby podawać i od tamtej pory mała miała z raz katar, a na dworze jest prawie codzinennie :tak:
 
Witam

Gratulacje dla Bartusia i Mikołaja z okazji 7 miesięcy!

Wczoraj miałam gości i jeszcze dziś rano.Jestem zmęczona i niewyspana:confused2:
A dziś byłam zmuszona iść do dentysty. Wczoraj wieczorem zrobił mi się stan zapalny na dziąśle. Dentystka przepisała mi antybiotyk i jak zejdzie ropa z zęba, bedzie rwanie. Aż się boję :baffled::baffled::baffled::baffled:

Pozdrawiam
Spokojnej nocki
 
Witam serdecznie!

U nas dziś byli moi rodzice. Niedawno pojechali. Znów przywieżli zapasy :-)...marchewka, ziemnieczki, jabłka i inne takie pyszności z działki:tak:. Moja mama się rozpłakała, jak zobaczyła raczkującego Krzysia:tak:. Fajny mieliśmy dzień...mały ładnie bawił się z dziadkami, ja mogłam się nagadać do woli.

Bbakania, cieszę się bardzo, że Natalce nic się nie stało. Na szczęście spacerówki nie są takie wysokie. Ja tak jak Mata, strasznie jestem wyczulona na punkcie możliwych upadków. Łóżeczko mamy już na najniższym poziomie...od razu obniżyłam jak tylko zobaczyłam małego klęczącego przy szczebelkach. Mam nadzieję, że P szybko wyzdrowieje.

Darunia, współczuje powtórenego pastowania podłogi...jak ja nie lubię tego robić :no:. Mam nadzieję, że impreza udana

Magdziara, Joasiek fajnie, że się wybawiłyście:tak:. Moja ostatnia większa impreza to sylwester...ubiegłoroczny:zawstydzona/y:.

Julia, mam nadzieję, że dziś dzieci lepiej się już czuły.

Edyta, ogromne gratulacje:tak:

Mata, fajnie , że udało się Wam wyskoczyć na zakupy. Dobrusia jednak pozwala, żeby zajmowały się nią także inne osoby, nie tylko mama...super:tak:. Mój mały tez mnie dziś zaskoczył. Bawił się z dziadkami, ja gotowałam obiad w kuchni. Wcale nie marudził, że mnie nie widzi w poblizu:tak:.

Spokojnej nocki.
 
reklama
Do góry