reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
u nas cisza, spokój... błogostan.. po wczorajszych ekscesach nocnych, gdzie nie spali aż do rana (dopiero o 7 rano zasnęli) dzisiaj bliźniaki sie uspokoiły.. a wszystko przez Kosmatka.. tak ich na wieczór rozbawił że z wrażenia nie mogli zasnąć....dzisiaj śpią w oddzielnych pokojach i nie ma nawet opcji że będą razem... bo nastepna noc wykończy nas wszystkich...

dziś obiecałamn starszemu wycieczkę... nie mam siły, ale jak obiecałam to muszę sie zebrać... dałam słowo... a to świete...
Mąż jeszcze w trasie.. dopiero we środę przyjedzie... a my dajemy sobie jakos radę.. to jakoś jest z naciskiem na teściową.. :-).. choć mruczy cały dzień :angry:... jest bardzo pomocna...
 
reklama
Witam was
U nas 2 nocka tffu tfuu ok Mikołaj spał ładnie :tak: matko oby tak zostało.
Ja dziś sama z Mikołajem w domu :-( M pojechał załatwiać sprawy tak jakby nie mógł zrobić tego w poniedziałek czasami to myśle sobie że specjalnie odkłada taki rzeczy na sobote :-(
 
Daruuunia czy mi sie zdaje,czy ty cwiczylas dzisiaj na zapas:-D:-D:-D:-D:-D
Edytko chlopaki sa niemozliwi:-Ddobrze,ze rano chociaz pospali:-Dmilego dni z Kosmatkiem:-);-)
Jolu jak dobrze,ze Mikolaj sie naprawil,tfu,tfu milego dnia Wam zycze,my szykujemy sie na spacer :tak:
Joasiek bo cala pogode wyslalas mi,dziekuje,hihi milutkiego dnia
 
Ostatnia edycja:
Halo to ja!
Właśnie otworzyłam oko.Padam wróciłam o 5:30 rano..ale co się wytańczyłam za wszystkie czasy........moi uczniowie nie dawali mi posiedzieć. Wpadłam zobaczyć co u was . Ale wiedzę że jakoś się toczy. Miłego dnia zycze idę stapirowane włosy umyć.hiii miłego dnia
 
JOASIEK świetnie, że wyjście sie udało:-) U nas w Wwie też sypie śnieg od wczoraj i jest minus 3. JakNatalka sie obudzi - idziemy na spacer.
ANIKNULKA udanych zakupów na ryneczku. Oj jak mi brakuje takiego miejsca. Od kiedy się przeprowadziłam to o ryneczku moge pomarzyc. Tylko markety...
DARUNIA musze kupic ten środek czyszczący, o którym piszesz. W pokoju Natki też mam panele a myje je tylko płynem do paneli.:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną więc trzymajcie kciuki sa sa sa:-).

Trzymam mocno!:-)Daj znac,jak bylo.

u nas cisza, spokój... błogostan.. po wczorajszych ekscesach nocnych, gdzie nie spali aż do rana (dopiero o 7 rano zasnęli) dzisiaj bliźniaki sie uspokoiły.. a wszystko przez Kosmatka.. tak ich na wieczór rozbawił że z wrażenia nie mogli zasnąć....dzisiaj śpią w oddzielnych pokojach i nie ma nawet opcji że będą razem... bo nastepna noc wykonczy
Oj,no to chlopcy dali Ci popalic...Biedna...Sprobuj troszke odespac,no i niechnastepna noc juz bedzie lepsza!:-)
I czy ja dobrze widze w avatarku,ze spodziewasz sie chlopca nr 4?:confused::-p
To znowu Ja.:zawstydzona/y:
Wyobraźcie sobie co się stało....:szok::szok::angry::angry: Moja Natalka wypadła mi ze spacerówki ....:baffled::szok::no: Korzystam ze spacerówki w domu (czasami) jak się często przemieszczam i chce miec Ją na oku. Tak też było i tym razem. Nie zdąrzyłam Jej zapiąc pasami i na moment sie odwróciłam po kocyk...i nagle słysze bach i ryk :szok::baffled:
O boże jak ja sie wystraszyłam :szok:...od razu sprawdziłam czy jest cała, czy nie rozbiła głowy itd. Na szczęcie uspokoiła się po 2 minutach i jak na razie nie widze, żeby działo sie z Nią coś niepokojacego. Śmieje się i bawi - chociaz teraz akurat ucieła sobie 1 drzemke po zjedzeniu mleczka. Będe Ją jeszcze obserwowała ale mam nadzieje, że wszystko jest ok... Nigdy więcej takich przypadków - zawał serca murowany...!!!
No to przezylas....Na pewno wszystko bedzie dobrze-dzieci sa silniejsze niz sie wydaje.
Ja jakis czas temu tez na chwile sieodwrocilam kiedy Maja byla na przewijaku,a ona ten moment wykorzystala i spadla na podloge:szok:Tez sie bardzo wystraszylam,ale nawet guza nie miala.Na szczescie przewijakmam na takiej niewysokiej lawie,a pod nia dywan-moze dzieki temu tez nic jej nie bylo....

Nasza nocka jak zawsze ok.Tylko ja poszlam pozno spac,o 2.00,bo zasiedzialam sie przy kompie.Ale Maja dala mi pospac do9.30:-)
 
Trzymam mocno!:-)Daj znac,jak bylo.


Oj,no to chlopcy dali Ci popalic...Biedna...Sprobuj troszke odespac,no i niechnastepna noc juz bedzie lepsza!:-)
I czy ja dobrze widze w avatarku,ze spodziewasz sie chlopca nr 4?:confused::-p

(...) :-)


a to ja wam nie pisałam jeszcze? chyba tylko na cxerwcówkach 2009 sie wywnętrzniłam i oczywiście na blogu... .. i chłopaki i dziewczynka.. wreszcie...ale nie polecam w tak krótkim czasie zachodzić w ciążę... :szok:
 
Wilmek, Aniknulka oby Wam się te dzieciaszki w końcu dały wyspać!

Darunia ja nie wiem jak Ty to robisz ćwiczysz ,pastujesz....:confused::-)

bbakania dobrze,że małej się nic nie stało:szok:

edyta1421 jak Ty sobie dajesz rade,sama z dziećmi i jeszcze ciężarna-pozdrawiam Ciebie i Twoich urwisów, gratuluje dziewczynki:tak:

Jola dobrze,że mały się poprawił tak trzymać:-)

Joasiek super,że wyjscie się udało:tak:

Jeśli kogoś pominęłam to sorki ale jestem dzisiaj niewyspana bo całą noc walczyliśmy z wysoką gorączką u Eryki, miała ponad 39 i ciągle coś majaczyła, rano w końcu przyjęła leki i jest troche lepiej,Filip mi kaszle więc w poniedziałek znowu lekarz,dzisiaj w nocy dość ładnie spał więc mogłam zająć się Eryką.Dziś Filipo nie wypił mleka może go gardło boli albo dwójki górne które zaczęły się pokazywać:dry: Baterie mi lekko siadają ,a mały popłakuje muszę iść go ponosic...
 
Zdrówka dla chorujących i długiego spanka dla niewyspanych :-)
Ja się dziś wyspałam za cały tydzień do 7,30 co prawda z przerwami na karmienie ale to i tak długo jak dla mnie :-)
Bbkania - dobrze ,że małej nic nie jest , dzieciaki są szybkie
Edytka gratulacje dziewczynki :-)
 
reklama
Do góry