reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja tu wchodzę po całym dniu nieobecności i co? Pustki :szok:

Magdziarko udanej zabawy życzę :tak:

Dziewczyny ładnie mi kibicować (tzn. nie mi a naszym zawodnikom :-p) żeby do finału weszli ;-) ja po 19 już nie oglądam tv, bo mała śpi i nie chcę żeby cos jej mrugało :sorry:

Magdalenkakol no to super, że po kontroli z Wojtkiem wszystko ok, oby tak dalej :tak:

Aniknulka mam nadzieję, że Jasiowi wyjdą te zębole i dadzą spokój (i jemu, i Tobie). Doskonale rozumiem Twoje nerwy, bo z Dobrusią nie raz juz to przerabiałam... Życzę Tobie sopkojnej nocki i lepszego jutrzejszego dnia :tak:

Darunia sił Ci życzę, bo masz takie ambitne plany :szok: ja tam na dzis mam zamiar wypucowac kuchnię i tyle :-p

Byłam u teściówki, odsapnęłam od ciągłego bawienia małej, pogadałam... Jutro teściówka zostanie trochę z małą, a my z mężem wyskoczymy na zakupy :-) Normalnie ciesze sie jak dziecko, bo mała już szamie obiadek, więc nie musimy uwinąć sie w 2 godziny :rofl2: Już nie pamiętam kiedy byłam na tak długo gdziekolwiek bez małej :sorry: mam tylko nadzieję, że mała to dzielnie zniesie...

zaraz zmykam do kuchni, a teraz jeszcze wskocze poczytać co tam naskrobałyście na innych wątkach ;-)

Wam (i sobie:-p) życzę kolorowych snów i przespanej nocki;-):-D
 
reklama
Gratulacje dla Mikusia i Bartka!:-)

ostatnio z powodu nawracających krostek na Antosiowej pupie trzymałam go na tetrze i już po jednym siknieciu, Antek marudził zimno w pupę - czuł, że zrobił siku a w pampersie nie ma tej świadomośći bo pampers chłonie jak gąbka.

Ja bym na pewno to wykorzystała, że chłopak taki czuły. :-)Pewnie szybko zaskoczy, że warto siusiać na nocnik.

Byłam dziś u fryzjera i radykalnie ścięłam włosy...wcześniej upinałam je w kok, a teraz nawet nie zwiążę ichw kucyk.

No to czekamy na fotki "przed" i "po".
Ja nigdy się nie skusiłam na ścięcie na krótko. Tylko jak byłam mała i miałam kilka lat, to mnie rodzice tak ciachnęli (przed wyjazdem do Turcji na kilka miesięcy). Potem długie, potem do ucha, a od kiedy znam Marcina (prawie 13 lat) - długie (ew. do ramion). Ech.. kiedyś się skuszę na radykalne cięcie.

Pamietam jak ja po ślubie ściełam włosy całkiem na krótko.. przez 2 dni w czapce chodziłam:-D pozniej sie przyzwyczaiłam,

Jeśli dobrze pamiętam to na początku miałaś avatarka z krótką fryzurką - świetnie wyglądałaś :tak::tak:

więc ja się nie będę zamęczać nocnikami choć tak jak pisze Mamoot może to i nie głupie przyzwyczajać dziecko do siedzenia na nocniczku

O dziwo w przypadku Wojtka to nie było zamęczanie - on lubił siedzieć na nocniku. Dopiero od niedawna sa protesty, że nie chce (po prostu szkoda mu czasu na takie głupoty jak siusianie) ;-) Ale każde dziecko jest inne - zobaczymy, jak będzie ze Stasiem.


Chłopaki mi w nocy dokazywali. Własciwie głównie Wojtek, bo Staś standardowo jedna pobudka. A Wojciaszkowi coś się chyab śniło, bo niby spał, a coś gadał. Potem przychodził się przytulić. Jak z nim poszłam go ululać, to znów niby oczka zamkniete, a spał niespokojnie. Cos przeżywał.
 
Dobry wieczór. U mnie w domku już cisza i spokój od 20. M ogląda meczyk, ja śledzę jednym okie co na BB a drugim spoglądam na mecz.

O dziwo w przypadku Wojtka to nie było zamęczanie - on lubił siedzieć na nocniku. Dopiero od niedawna sa protesty, że nie chce (po prostu szkoda mu czasu na takie głupoty jak siusianie) ;-) Ale każde dziecko jest inne - zobaczymy, jak będzie ze Stasiem.

Moniczko a może na Wojtusia podziała taka nakładka ze stopniem
NAKŁADKA NA W.C.-UCZY HIGIENY!!! (543305668) - Aukcje internetowe Allegro
Kacper też miał czas że się obraził na nocnik i zakupiliśmy mu podobną i korzysta do dzis. Podzialaął na niego mobilizująco

Byłam u teściówki, odsapnęłam od ciągłego bawienia małej, pogadałam... Jutro teściówka zostanie trochę z małą, a my z mężem wyskoczymy na zakupy :-) Normalnie ciesze sie jak dziecko, bo mała już szamie obiadek, więc nie musimy uwinąć sie w 2 godziny :rofl2: Już nie pamiętam kiedy byłam na tak długo gdziekolwiek bez małej :sorry: mam tylko nadzieję, że mała to dzielnie zniesie...

Marta fajnie, że jutro wybierzesz się z M na zakupki. Tak całkiem sami bez małej. Oj przyda Ci się takie wyjście. Życzę owocnego wypadu:-)


ja jestem po lekarzu Wojtek zdrowy prawidłowo rozwujacy To ze nuie guga to nic nie szkodzi. Dalej ma pulmicort i zyrtec i tak troskze uopdparniajaco antywirusowo engystol i Wojtek i Kinga . Ide go kapac. moze jeszcze zjarze jakby co kolorowycjh.W weekend bede rzadzie jak to zawsze bywa Buziaki

Magda super, że wszystko w porządku po wizycie u lekarza.

:-) ja też czekam na meczyk!!!!! :-D

No i ja też oglądam meczyk jednym okiem a drugim na B i trzymam kciuki za naszych.

Hej :-)
A my wybieramy się do znajomych na meczyk i małą nasiadówkę przy winku i piwku :-) Powinno być przyjemnie :-D Zaraz mykam Oleńkę kapać, nakarmić i położyć spać, a potem fruuuuu z domku :-D
Życzę mamusiom spokojnych nocek i żeby maluszki dały więcej wytchnienia i snu :-) Dobranoc!
Miłego wypadu

Ale Ci zazdroszczę :tak: kiedy Jasiek będzie tak miał :no: nie wiem.

Aniu uwierz mi doczekasz się przespanej nocki. Ja też kiedyś zadawalam sobie takie pytanie. Drugie dziecko będzie spokojniejsze;-):-D. W moim przypadku to się sprawdziło. Trzymam kciuki, że Jasiek dał Ci odpocząć w końcu
 
Cześć dziewczyny, to jednak chyba nie ząbek, dzisiaj mała spała całą noc a w dzień też nie była taka marudna (swoją drogą to kiedy te zęby w końcu wyjdą?). Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną więc trzymajcie kciuki sa sa sa:-). Pozdrawiam wszystkie mamusie:-) i dzieciaczki
 
Hej... nie mogę oglądac tego mecZu... ehhh :zawstydzona/y: jednak iskierka nadzeji zawsze jest! ;-):-)

Mata super że wychodzicie! ;-) Owocnych zakupów!
Mamohelenki trzymam kciuki i powodzenia!:tak:
Agusia teraz ja też zerakam jednym okiem ;-)
Magdalenkakol dobrze, że wizyta ok!
Aniknulka, Mamoot spokojnej nocki!:-)
 
ja czytam relacje na wp bo nie mam tv polskiej wiec sie tak bardzo nie denerwuje jak wy;-)no szkoda szkoda ale coz...
 
Witam mamusie!
Ja właśnie odpoczywam. Jestem skonana ale nie odmówię sobie pogawędki z koleżankami ;-) Dzień minął tak sobie do 14 koszmar ok 12 dałam mu Viburcol i na spacerze zasnął byliśmy od 14 do 15 potem zupka ale nie chciał jeść więc dałam deserek i zjadł już sama nie wiem o co mu chodzi :no: potem 19 kąpiel i cyc usnął ale na 30 min znów cyc ale nie chciał spać dałam go m i w wózku go ululał ja już nie miałam siły.
Dziękuję Wam za wsparcie :tak:
zakupy udane :-D Zaraz Oleńka zje obiadek, a mamusia z babcią zrobią naleśniki :-) Mniam :-p
;-)
Narobiłaś smaczku :tak:Ja jutro zrobię z serem :tak:

Anikulko , silna herbacia z melisy, policz do 20 głeboki oddech i mam nadzieje że bedzie lepiej, co ja pisze musi byc lepiej trzymaj się!
Jutro od razu z rana ją wypiję ;-)
Ja tylko na chwilę bo właśnie wróciliśmy ze spaceru i muszę robic obiad, sałatkę, śledzie, przygotowac sos do jajek, uspic Barta, leciec do sąsiadki bo obiecałam że wpadnę, ogarnac mieszkanko..... ehhh padam! Ojaaaaaa jeszcze ciwczyc musze... padnę całkiem...
A gdzie ładujesz baterie? :rofl2: Jak Ty to robisz? Jestem pełna podziwu chylę czółko :blink:

Kupilam sobie kilka rzeczy,a Majce w koncu jakies buciki-wstawie fotke na odpowiednim watku:-)
Cieszę się, że zakupy udane :tak:
Aniknulka sopkojnej nocki i lepszego jutrzejszego dnia :tak:
Byłam u teściówki, odsapnęłam od ciągłego bawienia małej, pogadałam... Jutro teściówka zostanie trochę z małą, a my z mężem wyskoczymy na zakupy :-) Normalnie ciesze sie jak dziecko, bo mała już szamie obiadek, więc nie musimy uwinąć sie w 2 godziny :rofl2:
Nie dziękuję :tak: (co do spokojnej nocy) i cieszę się, że się troszkę zrelaksowałaś. Życzę udanych zakupów :tak:

Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną więc trzymajcie kciuki sa sa sa:-).
Powodzenia :tak: a gdzie ta rozmowa, w jakiej firmie?

Magdalekakol cieszę się, że z Wojtkiem wszystko w porządku :tak:

spokojnej nocy kochane :-D
 
reklama
Witajcie wieczorkiem!

Najlepsze życzenia dla Bartusia i Mikołaja:tak:

Mata, super, że Dobrusia zasmakowała w jedzeniu. Oby jej tak zostało. Życzę udanego wypadu na zakupy. Dobrusia da jakoś radę...powinna się po woli przyzwyczajać, że nie zawsze będziesz z nią.


Marlena, super, że córeczka lepiej je:tak:. Mój mały ostatnio tez zaczął nadganiać. Dziś zjadł 120 ml zupki, a wieczorem 120g kleiku z owocami:szok:

U nas nocka znów lepsza, nie chce juz jej chwalic, bo chyba zapeszam..., marzy mi sie przespana cała nocka:zawstydzona/y: narazie to mała ma 1 nocka dobrą, a nastepna daje w kość..., mysle, ze na wiosne bede ja oszukiwac wodą, bo wtedy tez pewnie radykalnie odstawimy od cycusia... heh...:tak:A najbardziej mnie wkurza jak siedze z mała u niej w srodku nocy, a z sypialni ten głosny chrap tylko słychac, a P. zdziwiony, ze tyle razy wstaje do małej, spi jak dziecko:-D
U nas dokłądnie to samo...mój M strasznie chrapie i płacz Krzysia go nie budzi. Ja chciałam już teraz oszukiwać małego wodą w nocy. Ale póki co mój uparciuch nadal nie pije nic poza mleczkiem z cysia. Wydaje mi się,że nie chodzi o to, że on nie umie załapać jak pić z butelki czy niekapka. On po prostu nie ma takiej potrzeby, żeby pić. Nawet jak mu daję pić łyżeczką, to wszystko wypluwa:no:. Sama już nie wiem, jak go przekonać:-(. Pediatra kazała mi go troszkę już dopajać.

Aniknulka, mam nadzieję, że dzisiejszy dzień był juz lepszy. Mój mały też ostatnio strasznie męczący. Spac mu się chce, marudzi albo wręcz płacze...a zasnąć nie chce:no:. Ostatnio baaardzo wystawia moją cierpliwość na próbę.

Byliśmy dziś na kontrolnej wizycie u ortopedy. Wszysto w porządku. Kontrolna wizyta jak mały zacznie samodzielnie chodzić.

Dziewczyny, dzięki za miłe słowa. Przepraszam, że nie pochwalę się nową fryzurą....ale wolałabym nie wklejać swoich zdjęć na ogólnodostępnym wątku. Te ostatnie sprawy na bb i nk trochę mnie otrzeźwiły...i jeszcze mi nie przeszło:no:. Jeżeli kiedyś będę miała dostęp do wątków zamkniętych...będę się chwalić z przyjemnością;-):rofl2:. A jeżeli chodzi o włosy, to dziś co przechodzę koło lustra to zerkam:rofl2::-p. I jestem bardzo zadowolona:tak:.

Miłego wieczoru.
 
Do góry