reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ale póki co mój uparciuch nadal nie pije nic poza mleczkiem z cysia. Wydaje mi się,że nie chodzi o to, że on nie umie załapać jak pić z butelki czy niekapka. On po prostu nie ma takiej potrzeby, żeby pić. Nawet jak mu daję pić łyżeczką, to wszystko wypluwa:no:. Sama już nie wiem, jak go przekonać:-(. Pediatra kazała mi go troszkę już dopajać.

Byliśmy dziś na kontrolnej wizycie u ortopedy. Wszysto w porządku. Kontrolna wizyta jak mały zacznie samodzielnie chodzić.

wolałabym nie wklejać swoich zdjęć na ogólnodostępnym wątku. Te ostatnie sprawy na bb i nk trochę mnie otrzeźwiły...i jeszcze mi nie przeszło:no:.
Skąd ja to znam :dry: mój Jasiek to antysmok i antybutelka :baffled::-p ale lubi jeść i pić łyżeczką. Cieszę się, że wizyta się udała i wszystkow porządku :-)
Co do zdjęć to doskonale Cię rozumiem :tak: poczekamy zobaczymy :-)
 
reklama
BARTUSIU I MIKOŁAJU WSZYSTKIEGO NAJ:tak:

Mało do Was ostatnio wpadam ale się poprawie:sorry:
Dzisiaj byłam u lekarza,astma się odezwała u mojej Eryki,a tak dobrze szło,oczywiscie cały czas bierze leki ale zaczęło się od przeziębienia cała noc nie spałyśmy i wiedziałam już,że coś jest nie tak,a dziś skończyło na zapaleniu oskrzeli:-(,mała nic nie je,kaszle i niedawno zwymiotowała także antybiotyk się nie wchłonął, Filip pokasłuje i okazało się,że gardełko czerwone i zapisała mu Bioparox,a w ulotce jest napisane,że nie podawać dzieciom do 30 miesiąca życia bo może się skończyć zapaleniem krtani(już z Eryką to przechodziłam i podziękuję,myślałam,że się udusi:-() małemu psikam w gardło tantum verde. Oj Ci lekarze:no:
Jak będzie gorzej to pójdę w poniedziałek do naszego bo dzisiaj była inna doktórka.
Zdrowia życzę i przespanych nocek!
 
Witam z rana:-)

Nocka ok i Marysia juz calkiem ok wcina jak dawniej:-Dpogoda straszna mokro na dworze bylam juz z psem teraz kawusia

Milego dnia!


Joan-na jak sie ciesze,ze Krzysiowi apetyt wraca no i 120ml zupki?super:tak:
Ankiknulko mam nadzieje,ze sie dzisiaj wyspalas:tak:
Julia tak mi przykro z powodu nawrotu astmy u Eryki duzo zdrowka dla dzieciaczkow:tak:
 
Druga, druga :-p

No to witajcie!
U nas nocka ok, Bart wstał po 7-mej, drugi dzień spał u siebie w pokoju i było ok!

Julia! Rozumiemy że rzadziej do nas zaglądasz! Duuużo zdrówka dla Was!!!!!
Marlena Ty ptaszyno!!!! Ranny skowronek :rofl2:
No Aniknulka myśle że dzisiaj Jasio dał Ci pospac!


Ł śpi, Bart szaleje na macie tzn. już na podłodze... qrde ale się wkurzyłam wczoraj wszystko zrobiłam co miałam zrobic, podłogę w pokoju wypastowałam, a Ł kąpał w pokoju Barta, Bart porozlewał wodę a Ł przydeptał i są takie placki jakby błoto :crazy: i znów będę musiała dzisiaj robic jak głupia- jeszcze mamy bardzo jasne płytki w kuchni i przedpokoju i wszystko widac na nich!!!! Jeszcze na basen z małym, dzisiaj ja z nim pływam, a jeszcze włosy chciałam wyprostowac po basenie.... a na 17:30 mają przyjsc... ehhh


Miłego dnia!
 
MADZIU to super, że udało Ci sie skorzystac z ostatnich chwil wyprzedaży. No i Majeczka ma nowe buciki.
DARUNIA no to nieźle z ta podłogą. Namęczyłas się i musisz raz jeszcze sprzatac.
MAMOHELENKI daj znac jak Ci poszło. Trzymamy kciuki !!! Powodzenia.
JULIA dużo, dużo zdrówka !!! Przykro nam, że u Eryczki astma sie odezwała :-( Ach te choróbska.
JOANNA z tego co piszesz to Krzyś bardzo sie przywiązał do Twojego cycusia i nie chce żadnych zamienników.Ostry zawodnik:-) Ale On wie co dobre !!! Życze jednak powodzenia w próbach nauczenia picia z butelki. NO i suer, że wizyta u ortopedy ok.
 
Ostatnia edycja:
Wtajcie kochane!
M robi kawę, ja uśpiłąm Jasia i zaglądam na chwilę. Potem ide na rynek zrobić zakupy, obiad itp. :tak:
Noc miałam lepszą 4 pobudki od 24 choć też nie mogłam usnąć dopiero o 1 przyszedł sen :-p a o 7 rano podrzuciłam małego m i jeszcze godzinke przysnęłam więc można powiedzieć, że jestem wyspana :rofl2:
Jutro jedziemy na obiad do mojej ciotecznej siostry więc nie będę specjalnie szaleć w kuchni ;-)
Dzisiaj byłam u lekarza,astma się odezwała u mojej Eryki,Filip pokasłuje i okazało się,że gardełko czerwone i zapisała mu Bioparox,a w ulotce jest napisane,że nie podawać dzieciom do 30 miesiąca życia bo może się skończyć zapaleniem krtani
Życzyczę Wam zdrówka i dobrze, że przeczytałaś ulotkę :wściekła/y: cholercia my musimy być i matkami (to normalne), lekarzami i Bóg wie jeszcze kim :angry: a nie dość, że kolejki i m-ce czekania do specjalistów to przyjmują na odwal się :crazy: ach szkoda gadać najważniejsze, że mądra mamusia czuwa :tak: Jeszcze raz zdróweczka kochana :tak:

Nocka ok i Marysia juz calkiem ok wcina jak dawniej:-Dpogoda straszna mokro na dworze bylam juz z psem teraz kawusia
Cieszę się, że Marysia wróciłą do dawnych nawyków i da odetchnąć mamie ;-)

U nas nocka ok, Bart wstał po 7-mej, drugi dzień spał u siebie w pokoju i było ok!
Może się doczekam, że Jasio też będzie tak sypiał :tak:
Darunia kochana Ty dasz radę ze wszystkim pracowita mróweczko :-)
Nasza Magdziarka pewnie odsypia :tak:
Miłego dnia mamusie :-D
 
Witam ponownie zalyczylysmy drzemke z Marysia taka byla spiaca usnela przy butli i ja sie jeszcze polozylam i 30 min pospalam:-D:-D:-D

Daruuunia jejku znowu musisz dzisiaj wypastowac te podloge,czy masz ajkis inny spasob na pozbycie sie tych sladow? (czego uzywasz do pastowania) jak jak chodzilam na basen to prostownice bralam ze soba i kosmetyki tez i wychodzilam w pelnym makijazu i z fajna fryzurka :-D:-D:-D:-D:-D

Bbakania fajnie,ze masz gosci lubie jak cos sie dzieje i Twoja Natalcia ladnie spi naprawde:tak:

Aniknulko ciesze sie ze Jas dal pospas Ci w nocy:tak:
 
witam :-)
ja sie chyba nawet dzis wyspalam chociaz Bruno wstal o 5ej, ale wzielam go do siebie i pokrecil sie poznecal nad mama i zasnal przed 6 jeszcze na godzinke:tak:
Julia zdrowka dla Eryki:-)
Marlena ciesze sie ze Marysia skonczyla z dieta;-)
Darunia ja tez nie cierpie dwa razy robic tego samego...czlowiek zrobi wczesniej zeby pozniej sie przygotowac na spokojnie a tu powtorka z rozrywki:-(
Aniknulka musze te nasze dzieci w koncu zaczac spac:tak:tak swoja droga to ja nie wiem jak Bruno po takich nockach funkcjonuje:confused:
milego dnia:-)
 

Darunia kochana Ty dasz radę ze wszystkim pracowita mróweczko :-)


:-) Dzięki że we mnie wierzysz... podłóg jeszcze nie zrobiłam, ale za to pocwiczyłam i bede miała z głowy ;-)

Daruuunia jejku znowu musisz dzisiaj wypastowac te podloge,czy masz ajkis inny spasob na pozbycie sie tych sladow? (czego uzywasz do pastowania) jak jak chodzilam na basen to prostownice bralam ze soba i kosmetyki tez i wychodzilam w pelnym makijazu i z fajna fryzurka :-D:-D:-D:-D:-D

Marlenka ja mam panele i myje środkiem do paneli ale później pastuje centymetr po centymetrze, starą skarpetą Ł taką grubszą ze środkiem zakupionym w Obi ""Classen- emulsja impregnująca- nano silver'' antybakteryjna- narobi się człowiek jak głupi, ale jaki efekt!!! :-)


Ja zaraz wychodzę na basen... mam nadzieje że Bart nie będzie płakał...

miłego dnia Dziewuszki (a Magdziarka dalej odsypia? :-p;-))
 
reklama
Hej :-)

To i ja jestem :tak:
Niewyspana, ale zadowolona - wyrwałam się z domku :tak:
No nic, kciukasy nie pomogły chłopakom, ale walczą o 3 miejsce i jestem dobrej myśli :tak: My wróciliśmy przed 2 :szok: a już o 3 wstawałam do Oli bo standardowo ryczała :-( potem pospała do 6 i znów kręcenie przez 30min, o 7:40 obudziła się na mleczko i zasnęła dopiero o 9, spała do 10...nie muszę dodawać, że jak przysypiała to ja też korzystałam :-p Zaraz jemy śniadanko.. dopiero :zawstydzona/y: No i wyobraźcie sobie, że mamy znów zimę we wrocku, totalnie zasypany :-D :-D :-D
Miłego dnia!
 
Do góry