reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witam kochane! jak zwykle na chwilkę zspawdzić co sie dzieje.
U nas spokojnie, mała własnie druga drzemkę sobie ucina, ja już zrobilm i pranko i obiad, M pojechał znajomym pomóc meble wnosić:-D tak że leże z laptopem na kolanach i odpoczywam.
Wczoraj byliśmy na basenie a potem u teściow na ich rocznicy ślubu, troche posiedzieliśmy:-D wiec należy mi się odpoczynek:-D

Bartutek, Mikołaj wszystkiego najlepszego z okacji 7 m-cznicy
Darunia gratuluję kolejnego ząbka !!!! :tak:

Anikulko , silna herbacia z melisy, policz do 20 głeboki oddech i mam nadzieje że bedzie lepiej, co ja pisze musi byc lepiej trzymaj się!




 
reklama
Bartutek, Mikołaj wszystkiego najlepszego z okacji 7 m-cznicy
Darunia gratuluję kolejnego ząbka !!!! :tak:



Kochane Bartowi jeszcze nie wyszedł ząbek... jest w drodze
Dziękujemy za gratulacje!

Ja tylko na chwilę bo właśnie wróciliśmy ze spaceru i muszę robic obiad, sałatkę, śledzie, przygotowac sos do jajek, uspic Barta, leciec do sąsiadki bo obiecałam że wpadnę, ogarnac mieszkanko..... ehhh padam! Ojaaaaaa jeszcze ciwczyc musze... padnę całkiem...
 
Hej :-)

Dziś znów pustki ;-) Ja teraz też tylko na chwilę :tak: Pozazdrościłam Magdziarce i też mam małe wyjście :-D Tak w ogóle Magdziarka - dobrej zabawy życzę (ja miałam okazję bawić się tylko na komersie jako nauczyciel ;-)w tamtym roku mogłam studniówkę zaliczyć, ale pierwsze miesiące ciąży jakoś mi nie służyły:no:) A my wybieramy się do znajomych na meczyk i małą nasiadówkę przy winku i piwku :-) Powinno być przyjemnie :-D Zaraz mykam Oleńkę kapać, nakarmić i położyć spać, a potem fruuuuu z domku :-D
Życzę mamusiom spokojnych nocek i żeby maluszki dały więcej wytchnienia i snu :-) Dobranoc!
 
A my wybieramy się do znajomych na meczyk i małą nasiadówkę przy winku i piwku :-) Powinno być przyjemnie :-D

:-) ja też czekam na meczyk!!!!! Już nie mogę się doczekac! Będę z Tobą myślami ;-)

Magdziarka- jestem ciekawa którą suknienkę wybrałaś...

Mój Bartut śpi już 3 godziny, dobrze by było gdyby w końcu wstał! O wstał... :-):-D
 
ja jestem po lekarzu Wojtek zdrowy prawidłowo rozwujacy To ze nuie guga to nic nie szkodzi. Dalej ma pulmicort i zyrtec i tak troskze uopdparniajaco antywirusowo engystol i Wojtek i Kinga . Ide go kapac. moze jeszcze zjarze jakby co kolorowycjh.W weekend bede rzadzie jak to zawsze bywa Buziaki
 
Dobre efekty oprzynosi lek przeciwwirusowy Heviran Niestety nie wiem czy mozna go podawac takim malucjhom Noo ale to i tak trzeba sie udac do lekarza bo to na recepte.
 
Mój Bartut śpi już 3 godziny, dobrze by było gdyby w końcu wstał! O wstał... :-):-D

Daruuunia Ty jestes jednak niemozliwa:-D:-D:-D:-D:-D (O wstal.......:-D:-D:-D:-D:-D)ihihihihihi

Joasiek1977 milego wieczorku (winko mniam,mniam:-D)

Aniknulko kochana jak ja Ci zycze aby Jas przesypial juz noce:tak:

My w lozeczku bawimy sie tzn Maniulka sie bawi,a ja klikam,

Magdalenkakol dobrze,ze Wojtus zdrowy,kolorowych...

Milego wieczorku!
 
Ostatnia edycja:
A ja wyskoczylam dzis z Maja na miasto na ostatnie dni wyprzedazy.:-)
Kupilam sobie kilka rzeczy,a Majce w koncu jakies buciki-wstawie fotke na odpowiednim watku:-)
Naogladalam sie tych malenkich rzeczy dziecinnych,wzielam maciupkie bodziaki dla synka M siostry,ktory urodzi sie w marcu:-)
Ach....;-)
 
reklama
Do góry