reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie kobietki!:-)

Maaajka z tym przewijaniem to pewnie telewizja ,,n,,:-D
Nie,bo ja jestem w Belgii-to taka tutejsza tv cyfrowa Belgacom TV:tak:

U nas nocka taka sobie, mała wierciła sie trochę, nawet w nocy pospała nieco w łóżeczku bo mnie wkurzało że się tak wierci, bo spać nie mogłam, mąż chrapał :crazy: i ja z tego wszystkiego spac nie mogłam... a jak wstawałam do małej, to mąż się zerwał i zaczął mnie łapać :szok: ale sie wystraszyłam... coś mu sie przyśniło, że z łóżka spadam :eek: myslałam,że mu strzelę :-D
No,ale jaki M ma refleks,i jaki bohaterski,ze od razu chce Cie ratowac przed upadkiem:-D

Sto lat sto lat dla Bartusia i Mikolajka!:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agusia zdrówka dla Kuby:tak: eurespal jest dobry mam nadzieję że szybko pomoże:tak:


w środę byliśmy na szczepieniu i okazało się że Mikoś nadal ma szmery na oskrzelach więc wziewy nadal dostaje i przechodzimy na isomil mleko sojowe a jak ono nie przejdzie to zapewne nutramigen:sorry2:
Karolek dziś ostatni dzień w przedszkolu a później dwa tygodnie laby:tak: nie puszczę go na ferie bo robią grupy łączone a to nie jest dobre dla niego....
ostatnio w jego grupie było 5 dzieci reszta chora:szok:

Lorciu dziękuję:-) Oby Mikoś szybciutko wyzdrawial tak całkowicie. Oj męczą Was te choróbska.
U Kacpra w przedszkolu było to samo. Ns początku ferii chodziło sporo dzeci, a z dnia na dzień ubywało. Część dzieci pojechala na ferie, dużo sie rozchorowało. I też zrobili grupę łączoną. Na początku Kacprowi nie przeszkadzało. Ale ostatnie dwa dni nie chciał chodzić. I dzisiaj został w domku. Ale ferie u nas się kończą dzisiaj i mam nadzieję, że w poniedziałek grupy będą normalne i zacznie chętnie chodzić
 
u nas ferie od jutra :tak: a grupa łączona ma być już od poniedziałku i to mi się nie uśmiecha 3 latki w sumie już 4 z 5 i 6 latkami..obce panie znając Karola ryk byłby niemiłosierny:sorry2:

a Mikoś od 8 nie śpi i ma w nosie drzemkę:baffled:
odnośnie nocnika w jakiejś mądrej gazecie wyczytałam że od 18 m-ca życia dzieci dopiero odczuwają potrzeby fizjologiczne więc ja się nie będę zamęczać nocnikami choć tak jak pisze Mamoot może to i nie głupie przyzwyczajać dziecko do siedzenia na nocniczku:tak:
Karol w ogóle nie tolerował nocnika i od razu załatwiał się do ubikacji oczywiście miał dziecięcą nakładkę....na razie nie będę sobie zaprzątać tym głowy:-)
 
Witajcie!
Przepraszam, że nie odpisuję każdej bo mam sajgon w domu. Jasiek wyje przez cały dzień, dałam Viburcol i zostawiłam go w łóżeczku bo psyche mi siada a noc też do bani :wściekła/y:
10 min temu go uśpiłam (12.15) i mam chwilę oddechu ach mówię WAm jakaś masakra dzisiaj :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Bartutek, Mikołaj wszystkiego najlepszego z okacji 7 m-cznicy
Darunia gratuluję kolejnego ząbka :)
dobra kończę jestem w strzępach :crazy:
mam nadzieję, że będziecie miały lepszy dzień :tak:

 
Ostatnia edycja:
Marysi od wczoraj wieczora polepszylo sie........ teraz juz jestem szczesliwa zaczyna znowu jesc mam nadzieje,ze i zupke zje z apetytem:tak:!
MARLENKO cieszę sie razem z Tobą. Oby faktycznie apetyt Marysi wrócił na dobre!!!
to mąż się zerwał i zaczął mnie łapać :szok: ale sie wystraszyłam...
zapomiałam ie pochwalic, że mała wsuneła 90 ml zupki z sinlackiem :tak: (nasz rekord to 60ml) a wieczorm udało mi sie wcisnąc jej 40 ml kaszki z owocami
:-D:-D:-DMATA Nieźle Cie mąż w nocy wystraszył :-D I oby malutka częściej tak jadła z apetytem!!
mam sajgon w domu.....jestem w strzępach :crazy:
ANIKULANKA Kochana trzymaj się!!!!. Oby się jakoś dzieciaczkowi poprawiło:-(
MAJKA fajnie macie z tą Belgacom TV :-);-)
 
Ostatnia edycja:
:-)
Nocka była spokojna bez żadnych podudek uff.....także spała od 21.00 do tej 6.30 :-)

Ale Ci zazdroszczę :tak: kiedy Jasiek będzie tak miał :no: nie wiem.
Jeszcze śpi mam chwilę spokoju potem zupka i na spacer a co tam pada śnieg ale założę folię i jakoś będzie :tak: Mimo narzekania na wózek po śniegu jeździ super (duże koła) trochę mi ulżyło jak się Wam wyżaliłam ;-)
Miłego dnia kochane :-)
 
Ja tez mam ciezki dzien jakostak ta pogoda mnie dobija U nas snuieg i ciapa taka ze hej. Wojtek maruda totalny sam nie wie czego chce Teraz drzemie po raz drugi ja zjdalam obiadek i mam chwilke.
 
Ja tez mam ciezki dzien jakostak ta pogoda mnie dobija U nas snuieg i ciapa taka ze hej. Wojtek maruda totalny sam nie wie czego chce Teraz drzemie po raz drugi ja zjdalam obiadek i mam chwilke.

Pogoda niestety robi swoje :baffled:, u mnie zawsze działa na psyche :-( Nie ma słonka, nie ma nastroju - dokładnie to rozumiem :tak: Życzę wielu pozytywnych myśli :tak:

dobra kończę jestem w strzępach :crazy:
mam nadzieję, że będziecie miały lepszy dzień :tak:

Oj, to współczuję:-(, chociaż ja to chyba nie wiem co to znaczy naprawdę marudzące dziecko :sorry2:... Mam nadzieję, że Jasio się poprawi i miło spędzicie razem dalszą część dnia :tak: Głowa do góry :tak:

My już po 1,5h spacerku :tak: mroźno, ponuro ale jestem zadowolona :tak: Wczoraj mała nie była więc dziś nie było bata - musiałyśmy pójść ;-) Cieszę się bardzo, bo zahaczyłam też o hurtownie dla dzieci - kupiłam małej śliczną, kolorową, materiałową i szeleszczącą :-D książeczkę, Ola bardzo lubi obrazki, bardzo i już jakiś czas rozglądałam się za takimi :-D:tak: A jakie mam dziecko szczęśliwe?? :szok: Dokupiłam też śliczne skarpetko-buciki (takie jak Agacina chyba kiedyś pokazywała...tak coś kojarzę :zawstydzona/y:) Czyli zakupy udane :-D Zaraz Oleńka zje obiadek, a mamusia z babcią zrobią naleśniki :-) Mniam :-p
Miłego popołudnia Kobietki! ;-)
 
reklama
Do góry