reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
joan-namoj Maciek to ostatnio tak sie rozregulowal ze jest nieprzewidywalny:baffled::nerd::confused:

moj maz uwielbia gotowac i sie przy tym relaksuje...a ja sie relaksuje jak patrze na niego i nie musze gotowac:-D:tak:
 
reklama
Magdziarko serdecznie dzięuję, wszytko dostałam!nieoceniona pomoc!
Nadii gratuluje ząbka.

Moj Zuzol tez strasnzie lubije się w kapciach i skarpetkach:-D a barierka w łóżeczku również niesamowicie smakuje:-D teraz próbuje lizać wszelkie szyby:-D

Ja dziś tylko na śniadanku cały dzionek! Jakoś apetytu brak;-)
Z Zuzolem mozolnie uczymy się ssać nowego smoczka, nie chce za nic oddać starego a on juz sie zupełnie nie nadaje! Kupiłabym takie same ale nie moge takich znaleźć. Trudno trzeba się przemęczyć!

Muszę trochę popracować więc zmykam i życze miłego wieczorku kobitki!
 
Magdziaro... ja tez dziekuje:tak:1 brat dostał do wydruku, a 2 P. mi jutro w pracy wydrukuje:tak:

Mój mąż chyba tez lubi gotowac:tak:Szczególnie jak go chwale - znalazłam na niego sposób:-D ale jego jajecznica, pizza i sosik curry, mniam, mniam:tak:Przy nim to ja nigdy nie zrzuce moich kilogramów:-p Moze On nie chce, zebym zrzuciła, dlatego mi tak gotuje:eek: oboje bedziemy w rozm. L...:-p

Ja musze uciekac,bo P. sie niecierpliwi, chyba chce kompa...:-)

Dobrej nocy!
 
Magdziarko dzięki za maila. Przyda się i to bardzo.

Arturek, budzi się co jakiś czas z płaczem. Ach te zęby. Chyba druga jedynka go morduje

A smoczek mamy aventu, taki transparentny 3-6. Ostatnio kupiłam aventu z obrazkami 6-18 m i nie chce ciągnąć, wypluwa. Musze chyba zakupić takie jak miał, tylko większy rozmiar. A myślałam, że z aventu wszystkie są takie same.
 
ASIOWO Ale mi narobiłaś smaka na pizze. Dawno nie jadlam :-)
Może znacie dobry przepis na ciasto?
 
Ostatnia edycja:
bbakania - wiem, że od tego inny wątek, ale najprostsze ale najlepsze - drożdże, ciepła woda i mąka pszenna :-D i wyrabiać ;-) można jeszcze dodać szczyptę soli i cukru :tak:
Ja się już dziś żegnam :tak: ( i tak przeginam :-p)
Dobrej nocki szkrabom i mamom :-D
 
reklama
witam wieczorkiem:-)
Bruno spi chociaz walczyl ze snem godzine:tak:a ja sie relaksuje przed kompem..m zaraz do pracy wiec pewnie wczesniej pojde spac bo nocka moze byc ciezka...
Patyk mamy identyczny smok i ja tylko zmieniam rozmiar ..wole nie ryzykowac ale bylby krzyk:-D
Zuzkus ale to ladnie napisalas podpisuje sie pod tym:-)
Mata wyobrazilam sobie Ciebie z ta latarka:-D:-D:-D:-p
Bbakania godzinka to dluga drzemka jest:-p
 
Do góry