reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Nadia, gratuluję ząbka!:-)

Co do stawek niani w Warszawie, to ja myślałam, że drogo płacę. 14 zł/godzinę. I wychodzi, że wcale nie tak dużo. Trzeba zarabiać kupę kasy, że móc sobie pozwolić na płacenie 35 zł/g.

Staś mi się ostatnio unormalizował ze spaniem w nocy. Budzi się zwykle raz (1.00-2.00), a potem juz rano. Oby tak zostało.

Wiecie, pracuję teraz na pół etatu i jakoś mi bardzo z tym dobrze. W pracy odpoczywam od domu i dzieci, mogę się wyrzyć merytorycznie a jednocześnie mam sporo czasu dla domu i dzieci. Nie musze całych 8 godzin spędzać za biurkiem. Całkiem mi się to podoba.
Zaczynają co prawda u mnie w robocie szemrać o zwolnieniach w związku z kryzysem (pracuję w firmie międzynarodowej), ale się tym nie przejmuję. Najwyżej będę pracować na własną rękę. Albo pójde na wychowawczy (jesli roboty nie będzie) i wyjade na Mazury. :-)
 
reklama
Daruuunia-komentator dala czadu,czytalam bez oddechu ta relacje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Bbakania ,,dzieciakowi nad glowa,,:-D:-D:-D:-D:-D

oj mamuskom dopisuje humorek:-D;-)
Mamoocik calkiem niezla perspektywa super,hihi
 
Mamoot rzeczywiście bardzo fajne rozwiązanie, ja to się boję jak wrócę do roboty (od września) mimo że tesknię za nią, to jednak jak coś się zes...a w pracy to bedę siedziec niewiadomo ile :dry:

Marlena cieszę się że czytałaś to bez oddechu :rofl2::-p;-)

Bbakania spokojnej nocy! :tak:
 
Mamoot, rzeczywiście fajne rozwiązanie. Ja też coraz częściej myślę o pracy i po trochu nawet zaczynam tęsknić:tak:. Tak jak Daruunia mam zamiar zacząć od września. Ale w mniejszym wymiarze niż przed ciążą. Teraz wrócę tylko na etat w jedno miejsce. Wcześniej pracowałam jak mały motorek calymi dniami. Ale teraz jest Krzyś i przynajmniej pół dnia mam zamiar spędzać z nim. I poświęcać ten czas tylko dla niego:tak: Takie mam plany. A i tak wszystlko zależy od tego, czy znajde dla niego odpowiednią opiekę.
 
reklama
Jolu dzięki Bogu za poprawę.:-) Niech teraz ten mały szybko wraca do zdrowia.

Idę spać. Ciekawe jaka noc dziś mnie czeka. Dobranoc mamuśki. Życzę dobrych przespanych nocy. Oby dzieciaczki dały nam pospać do 9 rano:-)
 
Do góry