reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Asiu, ja tam sobie liczę, że każdy miesiąc ma ok. 4,5 tygodnia. Więc np. jak kończę 18 tydzień (4 x 4,5 tygodnia), to kończę 4 miesiąc.
Z tych wyliczeń mi wychodzi, że 6 miesiąc zaczyna się mniej więcej jak się ma 22,5 tygodnia. Czyli ja już zaraz :-p
 
Milka, nie strasz, że każde kolejne większe, bo Wojtek miał 4240 g. To mi wystarczy. Siłami natury... I nie jadałam dużo witaminek - raz dziennie jedna pastylka Prenatalu. Ale za to w czerwcu jadałam mnóstwo truskawek i śmieję się, że to na tych truskawkach Wojtek tak się upasł...


Co do parcia, to trzeba też pchać na świat dzidzię mięśniami brzucha. Ale przyznać trzeba, że to niełatwe do spamiętania i wykonania jak się rodzi. le od tego jest położna, żeby mówiła co i jak.
 
ciaza ma 40 tyg wiec miesiac to wiecej niz 4 tyg....
ja robie bardzo prosto:
porod mam na 23 czerwca - tak wiec 23 kazdego miesiaca zaczynam kolejny miesiac
i wlasnie niedawno zaczelam 5 mies

fajny sposob - napewno sie nie pomylicie i nie musicie obliczac skomplikowanych tygodni
 
reklama
Magdziu współczuje to wszystko co Olka spotkało to koszmar,mam nadzieje,że teraz to będzie tylko lepiej:tak:
Olek może mieć alergie na roztocza,kurz albo też na pleśnie,moja córka tak ma i to trzeba leczyć, mojej małej dawali antybiotyki bo sami nie wiedzieli co to,dziecko ciągle kaszlało i w szpitalu okazało się,że to astma.
No i nie rób apetytu na te lody bo ja mam za daleko do Mc Donalda:wściekła/y:,a lubie z polewą truskawkową:-p
 
Do góry