reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
ja sobie ściągnęłam program do liczenia i sam liczy a ja sie nie zastanawiam. Wrzuciłam w google kalendarz ciążowy i coś tam ściągnęłam. Liczy miesiąc, dzień, tydzien, znak zodiaku itp. taki stary , zwykły ale fajny.
 
reklama
Wiem co to znaczy chrapanie bo mojemu to się niestety zdarza.Raz mnie obudził w środku nocy. Szok. Jak go opier..papier..
 
ja witamin nie brałam, odżywiałam się w miarę normalnie, a Krzymul miał 3870g ;-)

ale też słyszałam tę teorię
 
a ja slyszalam ze po Maternie rodzi sie duze dzieci - a ja materne jadlam w ciazy z Agata - wiec srednio widze zwiazak. W drugiej ciazy rodzilam we wrzesniu - wiec stawialam na naturalne witaminki ktorych bylo w wiosne, lato pod dostatkiem:tak:
 
Dzewczyny jak byście słyszały jak chrapie mój...:crazy: normalnie ja nie spie po nocach jak przyjeżdża( cały tydzień go nie ma) Koszmar i co chwila go budzę żeby się odwócił na drugi bok a nie chrapał mi do ucha:angry: A jeśli chodzi o to co pisała kasiau30 to aż się boję pomysleć że to może być prawda bo ja od poczatku ciązy strasznie szybko sie wszystkim irytowałam, denerwowałam i wkurzałam. Mało leżałam... i cały czas wszystkim się denerwuję :szok: Jak pomyślę że dzidziuś też będzie taki to:szok: Mam nadzieję że uda mi się to jeszcze naprawić bo właśnie od dziś jestem na zwolnieniu ( nareszcie) i zamierzam dużo odpoczywać, relaksować się i wyciszyć...:tak: Oby poskutkowało...
 
gratulacje:tak:

to co - po poznaniu plci - prosto do sklepiku - przynajmniej mnie od razu zielo aby koniecznie cos dziewczynskiego kupic:laugh2:
 
Dziewczyny a o co chodzi z tą oksytocyną, bo ja pierwszy raz i nie kumam za bardzo jak urzywacie jakiś słów, których nie znam :zawstydzona/y: W jakim celu się ja podaje? i dlaczego to jest takie straszne?
 
reklama
Nie wiem czy to ta pogoda,czy jak ale ja się dzisiaj żle czuje,od samego rana.Miałam takie kłucie jakby dziecko kopało mnie w szyjke macicy,a może to skurcze?:baffled:
Nadal boli mnie prawa strona podbrzusza i pewnie znowu chora nerka promieniuje na jajnik,okropność...
Na dodatek nogi zimne jak lód,pewnie mam niskie cisnienie.No i zmieniam gina więc umówiłam się na jutro i bardzo mnie to cieszy bo w końcu dowiem się co z nerką i czy z maludą wszystko Ok.
Co do ciuchów to tuniki są super i można sobie coś fajnego zawsze wybrać i nie trzeba kupować od razu specjalnie ciążowych ciuchów bo w zwykłych sklepach też coś można dostać,a ciążowe czasem są dość drogie,przynajmniej dla mnie:tak:
Dostałam od męża krem mustela przeciw rozstępom ale jeszcze go nie użyłam.
Po Eryce mam rozstępy wokół pępka-okropne:-( i tylko tam ale całą ciąże się smarowałam,a rozstępy wyszły mi przez 10 dni kiedy Eryke przenosiłam bo nie miała juz miejsca w brzuchu i strasznie się rozpychała...
Asiu pewnie problemy z krążeniem...
 
Do góry