reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
O Wy baletnice hihiiiiiii. Ja tez lubię się czasem odstresować. W tę sobotę obskoczyłam Studniówkę ale wróciłam raz dwa. Było mi tak ciężko i głośno. W sumie miło bo kilka miesięcy juz nie chodzę do pracy, więc każdy musiał o coś zapytać dotknąć brzuszka itp. Ale i tak najważniejsze, że pogadałam sobie z moimi uczniami i raz dwa wróciłam do domku.taaaka zmęczona
 
reklama
Głuszek - pisałaś kiedyś że Twoja Marysia jest alergiczką. Zastanawiam się czy przypadkiem mój Olek też się nim nie okaże. Od listoapada ma kaszel. najpierw p. doktor przepisała antybiotyk( niby chory) , potem coś na kaszel potem jak nie pomagało coś od alergii chyba alertec...i to się tak ciągnie. Dzieko nie ma ani kataru ani gorączki. Jedyne co to kaszel. Suchy ryczący mówi że go drapie w gardle. Zastanawiam się czy taka alergia może się ujawnić tak późno. Tzn Olek był uczulony na białko mleka krowiego(skaza białkowa) jadł mleko sojowe( bebilon pepti i nutramigen) ale potem normalnie tolerował mleko. Byc może to nie pokarmowa alergia tylko wziewana. Ale znowu zimą gdzie większość alergenów jest wiosną.........Zgłupiałm . Dzisiaj znowu idę do p. doktor kłócić się o skierowanie do alergologa. A powiem Wam że niechętnie u nas dają cokolwiek - skierowania na badania itp. Można kota dostać. Mój Olek to taki przekichaniec. Jak nie urok to nie powiem co..................
 
magdziara-a moze to astma?
Zawsze warto zrobic testy alergologiczne-moj najmlodszy brat tez od malego byl leczony na zapalenie oskrzeli,przelezal chyba polowe niemowlectwa w szpitalach,a i tak nic na dluzsza mete nie pomagalo.W koncu zrobiono mu testy i jakies dodatkowe badania i okazalo sie,ze ma astme i alergie m.in.na kurz,siersc zwierzatek.A,i skaze bialkowa tez mial na poczatku.
Teraz ma dobrze dobrane leki doustne i wziewne,i w ogole po nim nie widac,ze kiedys tak bardzo chorowal(teraz ma 10lat).
Mam nadzieje,ze w koncu jakis lekarz u Ciebie tez przejrzy na oczy i porobi Twojemu synkowi porzadne badania.Powodzenia!
 
Moje malenstwo jest na razie raczej spokojne-nie czuje konkretnych kopniec(na razie),tylko takie przewracanie sie,wiercenie.
Moja przyszla tesciowa mowi,ze jakie dziecko bylo w lonie,takie i na zewnatrz-z wlasnego doswiadczenia jej sie zgadza.No,ale zapytam jeszcze ktoregos dnia mojej Mamy-jej doswiadczenie jest ''nieco'' wieksze;-)
 
A oto ja-brzuszek jakby mi sie zmniejszyl,ale za to stwardnial;-)
photo037kopieei2.jpg
[/URL][/IMG]
photo012kopiejt9.jpg
[/URL][/IMG]
 
Szkoda ze nei widac zdjec. Ale ja tez tak mam brzuszek tez mam mniejszy ale twardszy. Czekam na zdjatka , bo mamy jeden dzien roznicy w terminie.
 
Magdzioara alergia pokarmowa moze sie przerodzic we wziewna.. Jezlei maly tak dlugo kaszle warto zrobic mu przeswietlenie pluc( moja pulmonolog radzi zrobic przeswietlenie po 2 tyg kaszlu jezlei niz nie slycjhac) testy tez mozna zrobic jednak nie wiem czy skorne robi sie u takiego malego dziecka... u nas zalecaja po 3 roku zycia..a te z krwi niestety nie zawsze wychodza( moja corka ma silna reakcje na kurz i roztocza natomiast z krwi nic nie wyszlo) Co do alergenow teraz sa roztocza i z tego co zauwazylam zaczyna pylic leszczyna jeden z silniejszych alergenow..Musisz koniecznie udac sie z malym do alergologa- pulmonologa najlepiej zeby mozna bylo wlaczyc odpowiednie lecznie.. Moja corka byla chopra regularnie co miesiac w tej chwili ostatnio chora byla rok temu. I teraz ja zlapalo ale wlasnie alergia na leszczyne.. widze to juz po obserwacjach..
 
Magziara, przebadaj malego koniecznie. Takie wiewne alergie czesto ujawniaja sie jesienia, kiedy wiecej dzieci siedza w domu - np moze to byc alergia na kurz, roztocza.... Pani ewidentnie eksperymentuje na Olku, bo jak dizecko nie ma zmian osluchowych i goraczkto po co dala mu antybiotyk. A alergolog-pulmonolog to najlepszy pomysl w tym przypadku..Niestety tez mam doczynienia z dziecmi alergikami - w dodatku z cala trojka.......
 
reklama
Do góry