reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
a byłam z kolei nacinana i tego akurat się nie czuje. Potem jednak były inne historie ponieważ byłam uczulona na nici. Mam nadzieję ,że teraz pójdzie lepiej. Ta druga operacja i drugie zszywanie były okropne. Same jednak wiecie , że ból przy porodzie od razu znika i się zapomina jak już sie ma maleństwo na rękach. I wszystko wraca do normy.
 
Magdziara aż mi ręce opadły. Zabiłabym te qurwy z przedszkola. Czlowiek zostawia dziecko pod opieką innych i musi im zaufać a tu taka niefrasobiwość. Mam tylko nadzieje ze sprawiedliwoście stało sie zadość i te wstętne babsztyle zostały ukarane....
A jak u Olka - te rany - zagoiły sie? Mam nadzieję ze teraz jest już wszytsko ok?
 
możesz spróbować mu powiedzieć, że ty chcesz jednak wiedzieć a jeżeli on nie to uszanujesz jego decyzję , wtedy on wyjdzie z gabinetu a lekarz tylko tobie powie.
 
Mata-kow, to dobrze, ze wygadanie ma po tatusiu, bo gdyby po mamusi, to by moim dzieciom się buzie nie zamykały :-p:-p:-D
Mam wrażenie, że mój lokator bardziej w nocy szaleje niż Wojtek. Mam nadzieję, że jednak po urodzeniu będzie grzecznie spał w nocy....
 
Majka, ślicznie Ci z brzuszkiem.:tak:
Marta, bardzo ładne mieszkanko dla dzidziusia :-)

Głuszku, masz rację z tymi różnicami, bo ja przez 5-ty miesiąc (czyli przez styczeń) bardzo się zaokrągliłam w brzuszku. W każdym razie u mnie różnica między 18-stym a 22-gim tygodniem jest rzeczywiście duża.
 
Magdziara, przeczytałam ten artykuł - brak słów...... nawet nie chcę komentować....
I bardzo mocno trzymam kciuki, żeby jednak nie było tej alergii.
 
Głuszku Pani, która opiekowała się Olkiem ma wyrok w zawieszeniu..tak więc pracuje. Z tak zwanego ubezpieczenia NNW ( grupowego) dostaliśmy 77 złotych odszkodowania. PO tym artykule odezwała się do mnie prawniczka i pomogła napisać pozew o odszkodowanie. Ja jako nauczyciel wiem, że większośc placówek ma wykupione Oc. I właśnie z tego OC wywalczyliśmy dla Olka odszkodowanie. Olek w prezencie za część tych pieniędzy pojechał w wakacje z nami do Disneylandu. Na szczęście dobrzy( znajomi ) lekarze wyprowadzili Olka i nie jest źle są dwa takie typowe zbliźnienia ale ciągle smarowane więc miękkie( w przyszłości można laserem usunąć) całe plecy i ręka to wybarwienia - białe plamy. Latem Olek chodzi w długim rękawie nie chodzi na plaże. To tez kwestia czasu zanim się barwnik skóry nie odbuduje. Najciekawsze jest to, że My dorośli mamy taki uraz a Olek chciał( miał wybór) kontynuować naukę w tym samym przedszkolu i chodzi do zerówki, a zerówką opiekuje się ta sama Pani. taka historia............
 
reklama
Do góry