reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Daruuunia, przepraszam za pomyłkę...Ciebie i Bartusia. Dziś taki dzień, że nawet myśli się ciężko:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Uznałam, że muszę sobie jakoś poprawić nastrój, i nie robiłam obiadu (nie chciało mi się gotować tylko dla siebie, M jada zwykle w pracy). I mialam ochotę na coś lepszego niż ryż z prażonymi jabłkami. Zamówiłam sobie makaron z łososiem w sosie smietanowym...pyyycha. Szkoda tylko, że musiałam czekać 1,5 godziny:wściekła/y:. Ale w końcu dowieźli i już spałaszowałam:tak:.
 
My tez ciągle bezzębni..., ale to jest koszmar:zawstydzona/y: Mała jeszcze nigdy nie była tam marudna... plecy to mi dzis juz wysiadły... i kregi szyjne nie wiem czemu:confused: nie umiem głowy odwrócic w lewą strone:zawstydzona/y: masakra jakas... nic juz nie pomaga na te zębole... mała nie chce znów jesc, gryzie wszystko, i spi góra 30 minut:confused: ehh... kiedy to się skonczy:szok:

Dziewczyny... zdjecia tej laski: https://www.babyboom.pl/forum/member-beata49-albums-moje-szczescia.html ciagle znajduje w tych chorych profilach na NK... a ona juz sie długo nie loguje... po prostu masakra co tam sie dzieje... ciagle powstaja nowe profile!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Daruuunia, przepraszam za pomyłkę...Ciebie i Bartusia. Dziś taki dzień, że nawet myśli się ciężko:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:..
Nie szkodzi :tak: zdarza się!!! A jedzonko to miałaś rzeczywiście dobre :tak:

My dalej u teściów, właśnie wróciliśmy z Wieliczki, zamówiliśmy stół i krzesła bedzie za ok. 10 dni- super bardzo się cieszę- tylko co my teraz na ten stół położymy w czasie Świąt , jak prawie wszystkie pieniądze wydaliśmy :zawstydzona/y: mam nadzijeję, że jakoś to bedzie. A kupiliśmy ten stół bo teraz dostaliśmy 2 wypłaty,a od połowy stycznia już na jednej bedziemy :dry: ale damy radę!!!

Bartuś od dziadków dostał już prezent- kojec, bardzo się cieszę bo zawsze jak tu przyjeżdżaliśmy to spał albo na dużym łóżku, alebo w wózku-a teraz ma swoje właśne łóżeczko i właśnie w nim śpi :-)
Ja dostałam torbkę- bardzo fajną, a Ł perfumy ;-) jakoś dzisiaj sobie daliśmy prezenty- nawet nie wiem dlaczego :baffled::blink:


Trzymam kciuki za bezzębne dzieciaczki!!!
 
Moja Nadia dzisiaj spała 3 razy po 1h ale ten sen był taki płytki - je normalnie i jest dzisiaj w miarę spokojna.
Mojego M nie ma, pojechał do Bielska a ja sama z Nadią po Fabianito pojechał do swego T.
Mam dzisiaj plan z okazji jutrzejszych Mikołajek - wukorzystam to, ze nie ma Fabianka i namaluje mu na scianie nad łóżkiem jego ukochaną postac Scooby Doo ( mam dla niego także maskotkę) jak wróci to się napewno ucieszy, zaraz Nadię położe na mate i zaczynam :confused:ciekawa jestem czy mi wyjdzie hehe
 
Witam dziewczyny!
Dziękujemy za gratulacje.
Wszystkiego najlepszego tym które kończą kolejne miesiączki. Bezzębnym ząbków a chorującym zdrowia.

U nas chorowanie na całego. Starszaki już troche lepiej, ale Domiś dziś strasznie źle. Osłuchowo jest juz lepiej ale katar sie dołączyj i jes okropnie. Myślam że sie wykończymy, ale kupiłam fride w aptece i jest lepiej. Mały nie chce prawie nic jeśc. Jak go przytulam do karmienia to myśli ze będe majstrować przy nosku i boi się :-:)-(. Cały czas śpi , jak sie budzi to daje lekarstwa i dalej śpi . Dziś jadł 2 razy. Nie chce jeść ani łyżeczką ani z butli. Mam tylko nadzieje ze dziś sie wykuruje i od jutra będzie jadł lepiej. Ależ ja za wami tęskniłam. Dwa dni i już nie mogłam bez was wytrzymać.

Pozdrowienia od nas dla wszystkich dzieciaczków i ich mam
 
Moja Wercia tez uwielbia Scooby doo, u nas w szkole były dziś mikołajki i dzieciaki dostały już prezenty a my w domu nie robimy mikołajek . Starsza dostaje i tak dużo między świętami bez przesady.
 
Dziewczyny... zdjecia tej laski: Forum BabyBoom - beata49's Album: Moje szczęścia ciagle znajduje w tych chorych profilach na NK... a ona juz sie długo nie loguje... po prostu masakra co tam sie dzieje... ciagle powstaja nowe profile!!!
skąd ty to wiesz. a swoją drogą trzeba sprawdzić z jakiego forum ta dziewczyna i napisac do moderatora tego watku. Może one też maja na siebie namiary i ktoś jej napisze smska albo zadzwoni i ją poinformuje.
 
reklama
Alize zdrówka dla dzieciaków , mam nadzieję że Dominiś nadrobi z tym jedzonkiem jak tylko wyzdrowieje.
Moja dziś nie chciała jeść zbyt kaszki rano i potem zjadła o 15 dopiero zupkę i taka była głodna że zjadła szybko cały słoiczek.
 
Do góry