reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Próbuję przytyć. Chociaż 5 kg! Błagam

Mnie też by się przydało przytyć...ale narazie chudnę i mam już -3kg jak przed ciążą. Zaczynam się zastanawiać czy to nie coś z tarczycą:baffled:

Mieliśmy taki okres że przez 3 tygodnie nie przytył ani grama, ale morfologie i żelazo ma w normie więc mamy się nie przejmować. Ten typ tak ma, je żeby żyć a nie dla przyejmności. Z 50 centyla spadliśmy na 25, mam nadzieje że nie spadniemy na 10 :-( Będzie chudy jak mama. Teraz ma 68 cm i 6840 (dane sprzed ok 2,5 tygodnia) Mam nadzieje żeby chociaż te 30, 40 deka za miesiąc przybył.

Nie wiem ile dokładnie ma Piotruś ale mój Maciek 6 miesięcy skończone i dobija do 9 kg

Azile zdrowia dla Ciebie i dzieciaczków:tak:

Mam dzisiaj plan z okazji jutrzejszych Mikołajek - wukorzystam to, ze nie ma Fabianka i namaluje mu na scianie nad łóżkiem jego ukochaną postac Scooby Doo ( mam dla niego także maskotkę) jak wróci to się napewno ucieszy, zaraz Nadię położe na mate i zaczynam :confused:ciekawa jestem czy mi wyjdzie hehe

Moja Ania też kocha Skoobi-doo

U nas teściowa tez super. Dzisiaj bierze dwójkę na noc. W końcu się wyśpię!!!!!!

No nie wiem...może męża też trzeba było wysłać do teściowej bo może Ci się nie dać wyspać:-D

Ostatnio miałam schiz i siedziałam na NK i przegladałam mnostwo takich profili szukajac Paulinki:zawstydzona/y: i dzis zobaczyłam w geleri BB te same zdjecia co na tych durnych profilach... :zawstydzona/y: ja sie to sprawa strasznie przejełam:wściekła/y:

Zapominamy po prostu że internet to moloch...a ile z nas ma w sygnaturce albo w avatarze malucha, którego też łatwo ściągnąć.
Jest w albumie rodzinnym wątek o nk to jedna dziewczyna już dostała ostrzeżenie że wie o bb i ją znajdzie:szok:

Ząbków brak:
Staś
Paulinka
Ola


1 ząbek
:


2 ząbki
:


3 ząbki
:

4 ząbki
:
Maciuś
 
Zapominamy po prostu że internet to moloch...a ile z nas ma w sygnaturce albo w avatarze malucha, którego też łatwo ściągnąć.
Jest w albumie rodzinnym wątek o nk to jedna dziewczyna już dostała ostrzeżenie że wie o bb i ją znajdzie:szok:
jestem przerażona. Piszmy o tym na zamkniętym.......uwuwam wszystko co mam w necie w picassa , filmy wszystko.
 
jejku o czym mówicie.Jakie nk??
 

Załączniki

  • S5005495.jpg
    S5005495.jpg
    306,3 KB · Wyświetleń: 16
Ząbków brak:
Staś
Paulinka
Ola
Nadia


1 ząbek
:
Domink

2 ząbki
:
Mikołaj lorciowy;-)


3 ząbki
:

4 ząbki
:
Maciuś
 
reklama
Do góry