reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
magdziarko;
tym razem nie dał mi zdjęcia :-( w ogóle tym razem razem jakiś inny genetyk mnie ,,obsługiwał'' i mało kontaktowy był... Zresztą Dziadzia prawie cały czas leżała odwrócona plecami i się na nas totalnie wypięła ;-)
 
Ja dzisiaj nie mam dobrego dnia. Mój synek zachorował i po wizycie u doktora okazało się że to zapalenie płuc. Jest osłabiony. Ciesze się tylko tym że 9 miesięcy było bez antybiotyku(wcześniej prawie co miesiąc). Więc teraz mam nadzieję , że szybko wyzdrowieje i potem bedzie ok.
Od tej przychodni głow mnie boli, trzy godziny w kolejce.
Pozdrawiam
 
A ja sie nie boje.:-):-)Poniewaz trzy porody były okropne-w Polsce to ten ma byc taki jak ja sobie wymarzę.czyli ulubiona muzyka,świece zapachowe,najpierw znieczulenie w udo potem mobilny epidural.Wszystko za darmo w najlepszej klinice na zachodnim wybrzezu.Szkoda tylko ze mąż nie chce isc ze mną,powiedział ze nie moze bo gdybym zajęczała to by kogos pobil i byłby kłopot.A ja mysle ze sie boi;-).Kupiłam już koszulke do rodzenia,drugą do karmienia,okropne majciory:-D,szlafrok i pantofle no i oczywiscie tonę ciuszków dla noworodka w neutralnych kolorkach.W poniedziałek mam usg i mam nadzieje ze zobacze kto u mnie mieszka.
 
JoannA25 nie martw sie:-),ja byłam na sylwestra z ooooogromnym brzuchem i okazało sie ze wszyscy panowie chcieli własnie ze mną tanczyć.Tak na szczęście.I na dodatek kazdy chciał mojego szampana--Owocowe Pikolo dla dzieci.:tak::tak:Kobieta w ciaży jest sliczna!!!!-tak uważa mój mąz i o dziwo syn 15 letni tez tak twierdzi:-)
 
reklama
Życzę zdrówka dla tych dużych i małych. taka pora, że choróbska się czepiają.

Tak czytam o Waszych dzieciach i tym bardziej się cieszę, że w brzuszku u mnie już drugie dzieciątko siedzi. Między nimi będą 2 lata różnicy. tak sobie myślałam, że może trzecie by się udało po jakiś 4 latach. Miałabym wtedy 33 lata - jeszcze nieźle.:-)

Joaś, mi się zawsze podobała mała różnica wieku między dziećmi (między mną i moim starszym bratem jest 1,5 roku), tylko uważam, że wtedy dobrze by było zrezygnować z pracy. A ja moją pracę bardzo lubię i staram się połączyć jedno z drugim. Dlatego też myślę, że jeśli zdecydujemy się na trzecie to nie po kolejnych 2 latach, tylko troszkę dłużej. Ale kto wie...

Dla mnie troszkę graniczne są te dwa lata (a nie mniej) ze względu na karmienie. Bo Wojtka karmiłam mniej więcej do roku, potem dałam 3 miesiące swojemu organizmowi na powrót do względnej równowagi hormonalnej i siup: fasolka.:-)
 
Do góry