reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja kombinuję tak, żeby nic nie kupić( i tak na jutro już nie zdążę) ....może coś ze swojej szafy - mam jakąś sukienkę z weluru, która się uciąga. jak nie to spódnicę i jakąś bluzkę elegancką . Co do wesel to wiemy już o dwóch jedno koniec lipca drugie koniec sierpnia. I nie wiem jak to zrobimy z małą dzidzią................
 
reklama
Ja jestem już na półmetku 20tc mam USG 22 lutego i pewnie już na 100% się dowiem co będzie, bo ostatnio byłam na badaniu USG "przypadkowo" z powodu bólu brzucha i juz wtedy gin powiedział mi, że na 70% będzie dziewczynka :tak::tak::tak:
Strasznie cieszę się z tego powodu bo od samego początku czułam, że będzie dziewczynka, aczkolwiek jeśli coś się zmieni to też będę szczęśliwa:-) Imiona mamy z mężem wybrane dla obojga płci:tak:
 
Mi się też na wakacje jedno szykuje.. I to w Łodzi, a z Kołobrzegu to jest kawałek :-) Dlatego już wiemy, że nie pojedziemy, trudno. Może ewentualnie gdzieś się wyrwiemy na trochę jak się coś na miejscu trafi - ale na razie żadnych zaproszeń nie mamy
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie! Jestem w 18 tc i dopiero niedawno poczułam pierwsze ruchy w brzuszku. Polecam położyć się wieczorem wygodnie, wypić szklankę ciepłego mleka i delikatnie głaskać brzuszek. Można wtedy delikatnie poczuć jak maluszek się porusza :)
 
Ja jestem dopiero po raz pierwszy w ciazy i juz wiem,ze za jakies 2,3 lata bede chciala drugie dzieciatko:-) Szczegolnie,ze Wasze doswiadczenia sa naprawde budujace!
Ale musze sie przyznac,ze w 1.trymestrze nie bardzo chcialam myslec o nastepnych dzieciach-nieciekawie sie czulam.Ale juz mi minelo-zawsze zreszta marzylam o dzieciach-dwoje,moze troje.
Mam nadzieje,ze nasze i Wasze plany beda mogly sie spelnic:-)
 
Dzięki Dziewczynki za dobre rady :-) Do tegowszystkiego jeszcze mój pies się rozchorował ale już jest ok...
Odnośnie smarowania - ja od początku balsam vichy + mustella - jak mi się to któregoś pięknego dzionka skończyło i nie chciało mi się kupować - to tak mnie brzuch i piersi zaczęły swędzieć, że normalnie myślałam, że nie wyrobię. Szybko kupiłam znowu to samo i jak ręką odjął - wspaniałe nawilżenie - polecam.
Co do wesel - my mamy wesele kuzyna 3 maja - już sobie wyobrażam siebie jako grubą babę pośród wszystkich super lasek ;-) :-D
 
reklama
Do góry