reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dziewczyny, piekne brzuszki - Lorcia juz spory, ale Ty jestes niezle zaawansowana w ciazy....
Moj wlasnie troche wyskoczyl...
 
reklama
ano to widzisz - wydaje nam sie obu

czyli z dziecmi mialam troche racji - i troche przeczucia - wlasnie tak sobie wyobrazam jak to opisujesz

moje aniolami tez nie sa - broja razem, bija sie..kloca...agata namawia szeptem jagode aby zrobila cos na co ta nie wpadla sama...ja krzycze...sa kary, przeprosiny i tak w kolko - czyli normalnie. U mnie jest 5,5 roku roznicy - agata bardzo chetne jest do pomocy a jak mnie nie ma w poblizu i Jago sie uderzy albo placze - biegnie do wyciagnietych rak agaty i ta ja tuli - traktuje ja jak zastepcza mame;-) No i jak tu pomyslec ze mialoby ich razem u nas nie byc?? Pewnie za rok pomysle: nie wyobrazam sobie jak by one mialy byc tylko dwie :tak: Jestem pewna.
 
Agacina moja babcia urodziła moją mamę schodząc do karetki po schodach - drąc się że już trzyma główkę w rękach - w karetce urodziła resztę a potem po przecięciu pępowiny i urodzniu łożyska - wstała i poszła na górę z powrotem. Było to jej pierwsze dziecko, nie miała zadnych skurczy - na moje "babciu bolało cię?" powiedziała " a tak mnie dziecko cosik jeno połupywało w krzyżu". To było jej pierwsze dziecko i ważyło 4 kg a babcia ma 160 i ważyła 45 kg. Takze Agacina takie porody jak nasze sie zdażają raz na 100 i nie wiem czy jest sens się martwić na zapas. Na całe nasze forum majówkowe 2006 tylko ja i Lilith miałyśmy takie przeboje - czyli jak widzisz zdaża się to rzadko. I nie ma co się przejmować. A ja wychodze z założenia ze lepiej się przygotowac na najgorsze a potem się miło rozczarować, prawda? ;-) No wiec głowa do góry a jak nie chcesz wiedzieć takeich rzeczy to też masz do tego prawo i olej nas i nie czytaj naszego zawodzenia :-D:-D
 
kurcze ale to fajne co piszecie. Tak mnie podniosło na duchu - na prawdę. Miedzy mną a moją siostrą jest ponad 6 lat różnicy i pamięta jak strasznie długo na nia czekałam - dlatego postanowiłam ze moje dzieci bądą miały mnijeszą różnicę wieku. i tez na to liczę że za 2-3 latka bedą się już fajne bawic ze sobą ...

Milka nic się nie martw mała jest już duza i na pewno nic jej nie zaszkodziło. tempka wysoka jest tylko grożna w I trymestrze. Chociaz ja z Marysią miałam 3 razy 38,5 (raz z wpierwzym trymestrze) i nic jej nie jest ;-).Kuruj się kuruj

PS. Kurcze umknęło mi gdzieś że masz trzecią dziewczynkę. Niezły bedzie klan!!! GRATULACJE!!!!
 
Tak jak czytam te opowiesci o dzieciach, to jakbym to ja mowila o swojej dwojce. W pracy wszyscy mnie podziwiaja, a ja tego podziwu nie chce. Zawsze chcialam duzo dzieci. Mowilam dwa szybkie przerwa i znowu dwa. Niewiem czy mi sie uda z tym czwartym, ale taki od zawsze byl plan. U mnie tez sie nie przelewa, ale mialam gorsze chwile i wiem ze pieniadze to nie wszystko. ja po 6 miesiacach po slubie stwierdzilam ze jakos nudno bez dziecka i ...... mam teraz juz prawie troje.
Ciesze sie bardzo!!!!!!!! Ze sa zemno, nie wazne ze duzo chorowaly, ze czasem nie mialam czasu nawet cos zjesc. To wszystko mija a warto zyc dla kogos a nie tylko dla siebie.:tak:
 
U mnie ostatnio brzusio calu sie rusza. Az mnie to dziwi bo dopiero 20 tydzien. Tak sie dzidzia wierci, ze az czasem mnie to boli. Dziwi mnie to bo we wczesniejszych ciazach tak nie bylo.
 
azile pewnie jakiegos sportowca masz w brzuszku:-D
moje bobo caly dzien spi po czym pkt 20.00 jak moj synek idzie spac zaczyna kopac na calego:tak: w dzien dosc czesto ma czkawke tak bynajmniej mi sie wydaje bo podskakuje rytmicznie:-D
 
reklama
Tak samo moj M mowi. Ze chlopak trenuje(jeszcze nie znamy plci):-D. Tylko wsiadam z rana o 6 do autobusu i juz wiercenie. :tak:
 
Do góry