reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
ja druga dzidzie chcialam dopiero za dwa lata jak moj brzdac podrosnie. z uplywem czasu ciagle to odkladalam bo zawsze znalazlam jakis powod i tak jakos wyszlo ze wpadka pomogla nam przyspieszyc ten termin:-D
 
reklama
Mi się marzy drugi brzdąc tak gdzieś za 2-3 lata. Trzeci? Hmm, za jakieś 10-15. Mam dopiero 22 lata, więc mogę sobie pomarzyć i po planować, a czas pokarze :-D
 
U mnie minęło 6 lat i dopiero tamtego lata zdecydowałam,że jednak chce drugiego dziecka ale było to związane z alergią i astmą mojej córeczki bo ona od kiedy skończyła trzy miesiące to przy każdym małym przeziębieniu dusiła się w nocy aż przykro,teraz jest troche lepiej.
 
Ja na początku nastawiałam sie, żeby to był chłopak (wiadomo, faceci w życiu mają lepiej, nie muszą np. rodzić;-)). A tak na poważnie to nie wiem czemu tak myślałam :sorry2: Teraz mi juz wszystko jedno, kto tam u mnie mieszka, byle by zdrowe było. Dalej też zastanawiam się czy pytać sie o płeć, czy zostawić sobie tą informację na dzień porodu i już sama nie wiem co robić :-( 28 idę na kontrolę, będzie to skończony już 18 tydzień, więc pewnie będzie już można podejrzeć, a ja dalej nie wiem czy chcę :hmm:
 
a to moje brzusio w 22 tc:tak:
 

Załączniki

  • DSC06979.JPG
    DSC06979.JPG
    40,9 KB · Wyświetleń: 32
w pierwszej ciazy takie brzucho mialam w 7/8 miesiacu a tej to juz w 14 tc widac bylo ze spodziewam sie dzieciaczka:-D ale ma to swoje dobre strony- malenstwo ma duzo miejsca do zabawy:-D
 
Jak rodziłam pierwsze dziecko nie znałam płci - nie chciałam . Miałam taką obojnaczą wyprawkę i pasowało. Teraz chciałam wiedziec - tak z ciekawości. Pewnie że to wszystko jedno bo i tak kochamy a rzeczywiście mata (marta?) ma rację że zdrowie to podstawa.
 
reklama
Do góry