reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
głuszku współczuję..nie dziwie ci się co lekarz to inna diagnoza:baffled: brak mi słów na naszą służbę zdrowia:wściekła/y: powinny być prywatne ubezpieczenia zamiast NFZ może wtedy nie trzeba by było latać ze wszystkim prywatnie a i lekarze bardziej kompetentni znaleźliby się.......
 
Witam mamusie:tak::tak::tak:
Szczepienie jakos zniosłysmy:zawstydzona/y: choc ja to tak strasznie przezyłam... mala popłakała, przytuliłam i zasnela w aucie:tak:
Lekarka była w szoku, ze jest na samym cycu, a jak ja połozyła na brzuszku głowa do góry na 90 st. i zwiedzała zwrokiem gabinet;) silna babka!
Wyskoczylismy z mężem na zakupy i kupiłam sobie, a własciwie maz mi kupił juz jako prezent urodzinowi spodniczke dzinsowa i zielona kurtke skórzana... zaszalelismy:-p:-p:-p no ale coz... raz sie zyje:-)
Zaraz mykam mała usypiać.. choc chcemy ja nauczyc zasypiac ok 21, a nie jak dotychczas o 20, bo moze dziecki temu dłuzej bedzie spac:-p tak sie łudze:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobry Wieczór

Przyznaję, ze ostatnio to nie mam czasu wpasć na BB - jestem bardzo zmęczona fizycznie i psychicznie.

Najpierw Fabian chory, póżniej Nadia walczyła( walczy nadal) z katarem i ta pogoda na maxa mnie przygnębia:szok:!!!
Wczoraj Nadia pod wieczór bardzo wymiotowala, myslę, ze po zupce, którą dostała - marchew- ziemniaczki. Noc była fatalna i do tego dzisiaj jest płaczliwa.
Po tej wizycie w szpitalu to ona przestała nam sypiac w nocy a już było tak fajnie:-(. Przez ostatni miesiąc stan zdrowia moich dzieci jest do bani. A do tego ja mam problemy z bólem pleców. Aj masakra:dry:
 


a moje starsze kochane dziecię okazało się największym łobuzem w grupie i dzięki niemu stworzono instytucję karnego krzesełka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: hmmm tak sobie myślę w przedszkolu jestem już na dywaniku to co dopiero w szkole:szok::szok::szok::szok::szok:

W przedszkolu zawsze pani ( dzień w dzień) mówiła jak odbierałam Olka, że Olek to i tamto w zespole z kilkoma chłopcami. Teraz Ci chłopcy chodza do tej samej szkoły ale do innych klas..i rozmawiałam i ch mamai..okazuje się że maja już po kilka uwag i kropeczek( składowe części jedynek). a Olek nie ma i jest chwalony - tak więc czesem to towarzystwo sprzyja ..i idzie sięza nim...pogadaj z młodym co i jak?Może powinien własnie "trzymać się" z kimś innym.....A Pani jaki powód podaje..bo niegrzeczny to bardzo ogólnikowe słowo.


wiesz Kasia ale niewiedze to mozemy me my a nie kurde lekarze - oni mają obowiązek wiedzieć!!!!!!!!!!

Podpisuję się pod tym!!!!!!!!!!!!



Chrowitkom zdrówka..w szczególności Lilianko dla twoich pociech......

A ja rano olszek do szkoły potem zakupki. A po obiedzie wpadła koleżanka z maluszkiem i śmignęłyśmy dzisiaj spacer z młodym i tą kolezanką z lipcówek 2008 ..i wróciłam ok 19 a Antek dalej spał więc rozebrałam nakarmiłam przez sen i dalej śpi!
 
Matko kochana 5-6 h spania????:shocked2:moja jak w nocy tak ciągiem pospi to wtedy mam udaną noc :-)
Dziekuje Magdziarko - mam nadzieje, ze szybko wyzdrowieją .

Teraz przeglądalam posty, ktorych nie miałam wczesniej okazji przezytac i tak uśmiecham sie - fajnie, ze mogłam do Was dołączyć Mamuśki.
Niedawno byłysmy w ciąży, teraz nasze dzieci są piękne i jakie duże.
 
Liljanko 5-6 godzin w sumie! Czyli wszytskie drzemki razem zebrane do kupy. Ale tak jak mówię miał dziś śpiączke bo zazwyczaj śpi 3-4 razy po 45 minut max godzinę:-D
 
reklama
magdziarko Pani z przedszkola mówiąc niegrzeczny miała na myśli: bijatyki z kolegami,popychanie kolegów, walka o zabawki, bunty i kompletny brak posłuszeństwa choć w tej kwestii jest maleńki postęp:-:)-:)-:)-:)-( poza tym dużo płacze za mną:-:)-:)-( i płacząc nie daje się nikomu uspokoić...
może macie jakąś rade na mojego nicponia:confused::confused::confused::confused::nerd::nerd::nerd::nerd:

Lilianko zdrówka dla pociech!!! ja również już się przekonałam co znaczy katar u maluszka:baffled: śpi od 19.00 i budzi się co 30 minut:-(
 
Do góry