reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Magdziarko ja wiem jak to jest sie wybrac z dwojka dzieci gdziekolwiek. Najgorsze jest wlasnie to ubieranie i nerwy i jak dla mnie noszenie Wojtka w foteliku .Rece mi wtedy odpadaja Jak nie spi to biore go bez ale najczesciej on spi.
Pogody zazdroszcze u nas okropnie
Obiad podszykowalam zaraz ide konczyc bo Kinga wraca o 12.35
 
Azile podziwiam :tak: ja mam jak na razie jednego bobasa a czasami tak da w kość, że wszystkiego się odechciewa - z początku miałam wyrzuty sumienia (że mam dosyć własnego dziecka) ale człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo być wypompowany - ale najważniejsze jest to, że potrafimy szybko się zregenerować (w tym jesteśmy lepsze od facetów :-Dhihi) mimo to nadal chcę mieć trójeczkę :tak:
Mata wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-D
glitery-pl_pluszowe-misie25.jpg

Magdziarko gratuluję pięknej pogody :-)
u nas pochmurno i szaro - idzie jesień :-) a pomyśleć, że 2 lata temu mieliśmy słońce i 25 stopni (aż gotowałam się w sukience ślubnej:tak:)
Głuszku trzymam kciuki za Twojego m - oby znalazł pracę i żebyś odetchnęła :tak:
Asiowo mam nadzieję, że szczepienie przebiegnie sprawnie i mała nie będzie cierpiała :tak: a dlaczego 3 razy kłucie?
Kasiau mój kończy łązienkę (kupił lustro, światło plus dzwonek do drzwi) i dziś działa - cóż liczą się czyny :tak:
Ula mam nadzieję, że Twój m też znajdzie pracę :-) życzę tego


Wszystkim niewyspanym życzę odpoczynku :tak::-D:tak:
 
Witajcie mamusie :-)

dziękuję za życzenia, ciekawe co na naszą rocznicę powie mąż :-D

u nas pada, jest zimno i ciemno, aż nic się nie chce, ale dla poprawy humoru zrobiłam zakupy dla małej na allegro ;-) i chociaż trochę przyjemności sobie sprawiłam :tak:

Ula na pw napisałam coś odnosnie pracy, może akurat podpasuje :sorry:

ja też mam czasem wszystkiego dosyć, no ale cóż, taka rola kobiety...

mała spała w łóżeczku 4 godziny, ale lepsze to niż nic... potem budziła się co 2 godziny i przysypiałam przy karmieniu i już nie zdążyłam jej odłożyć...

a dzisiaj od rana dopiero raz drzemała, tak ją katarzysko męczy... ja za to zdrowieję, widocznie te kropelki homeopatyczne działają :tak: (biorę te same co mała, ale w wkiększych dawkach)

Mamusie ciągle Was podziwiam, że potraficie sobie radzic z gromadką dzieci:tak:, a ja czasem przy jednym wysiadam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Miłego dnia, wracam do małej, bo zaraz będzie płacz, że mama jest w zasięgu zroku a się z nią nie bawi :-D ale i to duży sukces, że mogę zjeść śniadanie i co nieco ogarnąć, bo potrafi się zająć sobą, a właściwie swoimi paluszkami :-D
 
u mnie piękna pogoda tak jak u magdziarki:tak: do tego 18 stopni a na spacer i tak na razie nie mogę iść póki lekarz nie przebada małego:baffled:


dziewczyny trzymam kciuki za wszystkich M którzy dzielnie szukają pracy!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry