reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
witam nową mamusie:-) i mam nadzieję że nie skończy się to tylko na jednym poście:tak:


a ja wróciłam od lekarza i niestety mały chorutki buuuu:-( na razie dostał eurespal ale jak do piątku nie przyniesie efektu to niestety antybiotyk:-( na razie się nie nakręcam poczekamy zobaczymy:happy2:

a moje starsze kochane dziecię okazało się największym łobuzem w grupie i dzięki niemu stworzono instytucję karnego krzesełka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: hmmm tak sobie myślę w przedszkolu jestem już na dywaniku to co dopiero w szkole:szok::szok::szok::szok::szok:
 
Donag witaj!!!!

Kurde byłam dziś u kolejnej dermarolog ta ma koncepcję ze to alergia i oczywiście dała sterydy.. Także mam juz 4 koncepcje: od śliny, trądzik, łojtokowe zapalenie skóry, i alergia. To jakaś bzdura i paranoja. Ciekawe ile jeszcze diagnoz będzie :confused::szok::no::wściekła/y:
 
Oj Głuszku bo najgorsza jest ta niewiedza.
Bosze , na jakim świecie my żyjemy - nie chce mi się czasem włączać telewizji jak patrzę jak 4 letni chłopiec umiera u dentysty bo nie podano mu leku bo go nie było bo po co kupować lek skoro to się zdarza raz na kilka tysięcy przypadków - ale się do jasnej ciasnej zdarza a mój chrześniak miał już 2 narkozy :szok:
Lorcia a twój synek zawsze taki niegrzeczny ? może tak reaguje z zazdrości o maleństwo ?
 
Niestety do ich niewiedzy dochodzi jeszcze sytuacja w całej służbie zdrowia, na wszystkim się oszczędza, leki się przestaje refundować - nic tylko chorować :confused:
 
Ja jestem strasznie nie wyspana i zła z tego powodu a mała w dzień spała 2 razy po 20 minut - teraz śpi już 2 godzinę ale przecież się nie położę o 17 stej bo starsza mi tez nie da spać
 
Kasiau ja tez jestem nie wyspana :dry: dzisiaj w nocy Bartek co chwilę sie budził i spał w ogóle jak zając pod miedzą :baffled: a ja to tylko drzemałam, moj mały ucina sobie drzemki w dzien po 40 min ale ja chocbym umierała ze zmęczenia nie potrafię zasnąć w dzień :baffled:
 
reklama
Lorcia a twój synek zawsze taki niegrzeczny ? może tak reaguje z zazdrości o maleństwo ?

Karol to mały baranek:sorry2: jest bardzo charakterny i bez ściśle określonych zasad ciężko mu się żyję...według mnie to co on wyrabia w przedszkolu to próba sił i sprawdza na ile sobie może pozwolić przy opiekunkach:dry:
i masz rację zazdrość ma tu również duży wpływ:-( gdyby nie miała instytucji konta to nie dałabym sobie z nim rady:no: mam nadzieję że Mikoś będzie spokojniejszy:-)
 
Do góry