reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
No zgadza się jedna dzidzia i bardzo urocza!!!!

A co do mnie to mnie się jednak zdaje ze ginka źle zmierzyła. Bo jak by były bliźniaki to by raczej juz było widać dwa płody a był tylko jeden i to mały. A jak ja zmierzyłam ten pęcherzyk w innym miejscu to wynosił 12 mm wiec pewnie jej sie coś omsknęło....
 
reklama
I ja takze zaokraglilam sie!
Myslalam,ze sobie wmawiam,bo to przeciez niemozliwe,ale widze,ze nie jestem sama:-)
 
Szwarou-jakie slodkie malenstwo:-)Uwielbiam ogladac zdjecia USG z bobaskami...
Ja mam juz we wtorek pierwsza wizyte i nie moge sie jej doczekac.Tylko,ze dzis bardzo sie wystraszylam :-( Zaczelam lekko plamic,pobolewal mnie brzuch-bardzo sie boje o nasze malenstwo.... :-( Myslicie,ze moge spokojnie czekac do wtorku?
 
Szwarou-jakie slodkie malenstwo:-)Uwielbiam ogladac zdjecia USG z bobaskami...
Ja mam juz we wtorek pierwsza wizyte i nie moge sie jej doczekac.Tylko,ze dzis bardzo sie wystraszylam :-( Zaczelam lekko plamic,pobolewal mnie brzuch-bardzo sie boje o nasze malenstwo.... :-( Myslicie,ze moge spokojnie czekac do wtorku?

ja bym nie czekala
plamienie plus bole podbrzusza = sama chyba wiesz co to moze oznaczac. Moze ale nei musi - ja bym nie zwlekala. Zadzwon chociaz do swego lekarza - ja gdy plamilam zadzwonilam i kazal sie meldowac od razu na izbie przyjec na patologii wczesnej ciazy. 14 pierszwych tygodni lezalam, bralam duphaston i bylo wszystko ok
 
U mnie i w pierwszej ciąży i teraz jest tak, że najpierw myślałam (i się zmartwiłam), że po prostu utyłam. Mój organizm ma to do siebie, że jak tylko się zafasolkuje, to gromadzi tłuszczyk na brzuchu i jakoś go tak wypina. :-)Tak widać moja "uroda". Potem długo, długo nic i wybrzuszy mnie pewnie koło 4 miesiąca.

Tak więc: zaokrąglajmy się dziewczyny! Przecież jesteśmy w ciąży!:-):-)
 
maajka KONIECZNIE idź do lekarza lub na izbę przyjęć to nie przelewki! Lepiej pobrać leki i poleżeć w szpitalu niż miałoby się coś złego zdarzyć... podobno około 70% kobiet w pierwszym trymestrze ciąży ma podobne problemy... także Kochana do lekarza i daj znać co z Tobą i maleństwem!
Szworu maleństwo jest ŚLICZNE! Ja mam 2 listopada i mam nadzieje, ze też fotkę wam pokarzę ;)
 
reklama
Witam
Jejku dziewczyny jak ten czas szybko leci, wypatrzyłam dopiero teraz że już się pojawiłyście Czerwcóweczki 2008:-)
Jako mama czerwcowa 2005 pozdrawiam Was i Wasze Fasolki bardzo bardzo serdecznie i życzę wszystkim przyszłym mamusiom spokojnej ciąży i błyskawicznego bezbolesnego rozwiązania!!!
 
Do góry