reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
moja corka Agata jest blizniakiem zodiakalnym, nie bardzo rozumiem z czym nie mialaby podolac
agatka ma 7 lat, imie sie sprawdzilo, pasuje do temperamentu, no chyba ze "podolanie" wiaze sie z pozniejszym wiekiem:szok:

Moj prototyp - Olga
Dla chlopca - brak pomyslow

W domu jest juz Agatka i Jagodka, Olga bedzie pasowac:tak:
 
Faktycznie pomaga mi ciągłe jedzenie... tylko co będzie potem??? Znowu 22 kg na plusie??? Fakt ze wszystko zrzuciłam ale mam troche za duż tu i tam wiec kazdy dodatkowy kg powoduje ze wygladam straszliwie brr. Teraz sobie obiecałam ze nie wiecej niż 13, 14 kg. Bo wiem ze najgorzej mi było zrzucic te 8 kg ostatnich - bo to był sam tłuszcz.
 
Witam wszystkich,
zdaje się, że to będzie także moje forum przez najbliższe miesiące :)
Robiłam już dwa razy test i za każdym razem dwie wyraźne krechy :) Dzisiaj byłam na badaniu krwi - Beta HCG - i jutro będę miała wyniki, a w poniedziałek idę do gina potwierdzić. Jestem wniebowzięta, bo próbowaliśmy już czwarty raz, a trzy tygodnie temu byłam na badaniu kontrolnym u pewnej pani ginekolog, która powiadomiła mnie, że prawdopodobnie nigdy nie będziemy mogli mieć dzieci - chyba że po interwencji chirurgicznej lub leczeniu hormonalnym. Byłam załamana, chodziłam po domu i ryczałam... A jednak udało się! Znalazłam sobie innego lekarza, bo tamta pani nie wydała mi się zbyt kompetentna :)
Pozdrawiam - będę pisać regularnie :)
 
Dziewczynki, na mdłości mięta nie pomaga,wręcz je pogłębia :tak: Wytwarzają się po niej jakieś soki, które wzmagają mdłości, wiec mięte możecie sobie darować :tak:

A co do niemożności zachodzenia w ciążę... Znam kilka szczęśliwych mam, które mają WŁASNE dzieci, a chciały już adoptować dziecko z Domu Dziecka. To częste przypadki, kiedy kobieta pogodzona z sytuacją (o ile z tym można się pogodzić), zachodzi w ciążę!

Tym bardziej gratuluję agacina!!!!:tak:
 
Serdecznie pozdrawiam wszystkie Czerwcoweczki 2008!!!!
Sama bylam lipcowka 2007, ale latorosli bardziej spodobal sie Czerwiec...:tak::-D
Zycze Wam wszystkim spokojnych ciaz i zdrowych dzieciaczkow!
OGROMNE GRATULACJE dla mamus i tatusiow... i tajemniczy usmiech do Medżika;-)
 
reklama
Witajcie...
Ja od paru dni mam straszne mdłosci, u mnie jedzenie nie pomaga bo nie mam ochoty prawie na nic, jestem słaba i ciągle śpie, bardzo żle przechodze tą ciąże ,przy pierwszej mdłosci miałam tylko rano...Niektórzy mówią,że ciąża to nie choroba, ja przy drugiej ciąży czuje się jak chora...Wiem,że narzekam ale u mnie mdłosci nawet na chwile nie przechodzą, dopiero kiedy śpie to ich nie czuje, troche jestem zdołowana...
 
Do góry