reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
z tym lewym bokiem to prawda, wtedy krążenie jest najlepsze i faktycznie czytałam w kilku miejscach, że taka pozycja jest najlepsza do spania. Staram się tak zasypiać, ale w nocy zawsze się przekręcam na prawy bok :-) A to zjedzenie czegoś słodkiego ma na celu dostarczenie porcji energii maluchowi.
 
reklama
Ja z tym spaniem to nie mam łatwo :-( uwielbiam na plecach ale lekarz powiedział abym się już odzwyczajała...
Postanowiłam sobie, że kupię sobię specjalną poduchę.
Limba;
mojej koleżanki mąż próbował jej pomóc ściągać pokarm - bo miała jakieś trudności i przy okazji popił trochę mleczka. Efekt końcowy - nie wychodził z kibelka :-D
socharek;
gratuluję Wierciuszka :-)
 
agacina;
mało tego :-D
na ostatnim usg lekarz do mnie mówi tu jest to, tam jest tamto... a ja się patrzę w ten monitor i sobie myślę - jejku jaki ten doktor jest mądry :-D jak mi się nie powie co jest co i gdzie - to nie wiem :-D
 
Mi zawsze lekarz mówi: "A tutaj idzie pępowina... Widzisz?" A ja zawsze: "Nie!" I cierpliwie musi mi pokazywać wskaźnikiem na monitorze i tłumaczyć. A jak wchodzi mój mąż, to tylko rzuca okiem i od razu pyta doktora: "Te plamki to są płuca, tak?" I zawsze ma rację, więc on naprawdę coś tam widzi! :-D
 
To tak samo jak ja mam nadzieję że zdam te prawko zanim urodzę bo męcze się i nic , jeszcze do tego egzamin co 2 miechy , szok
 
Ja też myślałam o tej poduszce, tylko zastanawiam się, czy faktycznie się sprawdza - czytałam opinię na jednym forum, że taki sam efekt daje mała poduszka włożona między łydki. Ale wstępnie już sobie zamówiłam takiego "rogala" do spania na imieniny :-)
 
reklama
agacina;
Ja próbowałam na wszelkie sposoby spać - i poduszka pomiędzy i z boku i w ogóle wszędzie :-D nic nie pomagało :-(
tak się wiercę w nocy, że i Dzidzia zaczyna się wiercić.
Ja zamówiłam dużą poduchę ze strony babyclub - tam też zamówiłam sprzęt do pasów
 
Do góry