reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
ja robiłam to badanko kilka razy w przeciągu roku. powodem jest to, że nie przechodziłam tej choroby. Robię je odpłatnie. ostatnio robiłam w grudniu. Czytałam, że warto sobie w ciąży zrobić 3 razy takie badanko
 
reklama
:-):-)oj popłakałam sie ze śmiechu.Mój mąż to uwielbia takie mleko ,zawsze miałam pokarmu za dużo to jak nakarmiłam dzieci to potem było pół szklaneczki dla męża i pół dla....naszego pieska.Mąż nie miał sraczki a pies miał piękną sierść:tak::-):-):-)
 
to ja również powtórzę się z innego wątku - pierwsze ruchy poczułam wczoraj rano (18tc) - śmiesznie wyszło, bo na początku się nie zorientowałam o co chodzi :-) leżałam sobie i rozmyślałam co mnie czeka w pracy i nagle poczułam że przecież coś się dzieje :-):-):-) niesamowite uczucie... byłam tym bardziej szczęśliwa, że mieliśmy wczoraj z mężem urodziny i lepszego prezentu nie mogliśmy sobie wyobrazić :-)

teraz już daje na całego - uwielbiam to uczucie :)
 
jeśli chodzi o płec - ja wybieram sie do dżina za 2 tygodnie, mój mąż bardzo bardzo chce syna, ale ja mam przeczucie, że będzie dziewczynka... już nie mogę się doczekać ;-)

pasy zapinam, bo nie umiem jeździć bez, ale nie ukrywam, że również zastanawiałam się nad tymi dla ciężarówek :)
 
reklama
Macie pięne brzuszki. Ja też bym chciała mieć już tak widoczny:-(. Ale jakoś u mnie mało widać, podobnie jak w ciąży z synem. Czyżby znowu chłopczyk?
Dowiemy się po uzg. Ale już bym chciała wiedzięć i mieć większy brzuszek.
 
Do góry