reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Asiu, witaj w klubie :-) Już myślałam, że to tylko ja jestem jakaś ślepa ;-) Może to dlatego, że na razie oglądam na USG tylko dziewczynkę...
 
Ja robie ze skierowania, ale wychodzi i tak odplatnie, bo prywatnie. Dla mnie nie ma znaczenia. Wole zrobic o jedno badanie za duzo niz o jedno za malo. Czasami gin nie zleca mi morfologii a i tak sama zrobie - wole wychwycic wczesna anemie niz zagolopowana...
 
Ale to chyba nie ma znaczenia badania na toxo sa nie refundowane wiec nie trzeba skierownia. Ja przy Kubusiu chodzilam panstwowo i mimo wszystko ze mialam od lekarza skierowania badanie bylo platne.

U mnie z pasami roznie raczej staram sie zapinac choc zdaza mi sie zapomniec.
 
Limba maz przeagent. W zyciu bym tego nie wypila dla mnie okropienstwo.

Moj Krystianek od paru dni ma czkawke brzuszek rytmicznie podskakuje w jednym miejscu.
Narazie delikatnie.
A wierci sie tez okropnie jak tylko sie poloze albo usiade juz mnie bombarduje:-)
Chyba robi fikoli bo prawie za kazdym razem w innym miejscu.
 
A ja bardzo duzo jezdze - w zasadzie jako kierowca i zawsze zapinam pasy awet w dniu porodu Bartka mialam zapiete.
 
Rada dla mamusiek które jeszcze nic nie czują : przeczytałam że żeby poczuć lepiej ruchy trzeba się położyć na lewym boku i najlepiej przed tym zjeść coś słodkiego.
Dziwne to troszkę ale co tam - spróbujcie
 
witam serdecznie:-D

odnosnie toxo ja rowniez juz dwukrotnie powtarzalam badanie bo mimo ze mialam kota to i tak tej choroby nie przechodzilam...teraz musze zrobic badanie na hbs w poprzedniej ciazy nie musialam widocznie cos sie zmienilo..

odnosnie jazdy autem jako posazer zawsze zapinam pasy jako kierowca to moge powiedziec ze na pewno bede zapinala bo mimo ze samochod mam to stoi na parkingu i czeka az zdam egzamin na prawko:tak: mam tylko nadzieje ze zdam przed urodzeniem dzidzi:-)
 
reklama
moja niunia najbardziej mnie kopie jak otwieram lodowke:-D i mam zamiar zjesc cos smacznego:-D

odnosnie ulozenia podobno najlepsze jest te na lewym boku poniewaz dostarcza dla dzidzi najwiecej tlenu.podczas pierwszej ciazy jak lezalam w szpitalu wlasnie tak lekarz doradzal mi ulozenie do snu.
 
Do góry