reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ale wspaniale uczucie tak ogladac sobie nawzajem duze brzuchalki-jeszcze nie tak dawno nasze malenstwa mialy po centymetrze,a teraz juz takie duze,ze wypychaja nam brzuszki:-)
 
reklama
Ja mam siarę z miesiąc (pisałam gdzieś dokładnie) To całkiem ok. Co prawda w pierwszej ciąży to mi tak leciało że koszulę miałam mokrą , takie 2 plamy a teraz tylko są kropelki. Pamiętam jak pierwsze 2 dni po porodzie wcale nie widziałam pokarmu, przykładałam małą , niby jadła , spała i było ok. Przyszedł doktor od laktacji i spytałam się go czy wszystko jest ok bo ja tego pokarmu nie widzę to jak mi nacisnął sutka to polało się jak z pompy strażackiej z metr jeszcze do góry.
 
Brzuszki brzuszkami a mnie tam dziś Magdziary sisior strasznie zauroczył to takie słodkie . Ja mam córkę i jeszcze nie wiem co będzie , specjalnie się nie zastanawiam ale jak sobie pomyśle że mogę też takie cudo niedługo zobaczyć - to w końcu 50 na 50
 
Hm... art.39 ust.2 pkt 2 ustawy Prawo o ruchu drogowym mówi, że obowiązek korzystania z pasów bezpieczeństwa nie dotyczy kobiet w widocznej ciąży... Więc na pewno policjant nie ma prawa w takiej sytuacji wystawić mandatu. Oczywiście, jeżeli ciąża jest naprawdę widoczna, a nie - jak u mnie - wygląda jakbym się najadła ;-) Tyle przepisy, ja - jak pisałam - zdecydowanie jestem za zapinaniem.
 
Ja tez myslale,ze gdyby Maja okazala sie jednak chlopcem,to dalabym na imie Antos:-) Ale niestety mojemu M. to sie nie podoba:-(
 
Ja jeszcze pokarmu nie widze,ale moj M. niedawno powiedzial,ze chyba juz cos mi leci,bo wyczul dziwny smak jezyczkiem;-)
 
Ja nie mam prawka ale często z mężem lub z tesciową jeżdze samochodem i także zapinam pasy bo bezpieczniej jest je mieć wiem,że uciskają ale kiedy dobrze się je nałoży to wszystko jest ok. no i czuje się bezpieczniej.Jak jechałam z mężem z pasterki to był kawałek drogi tak oblodzony,że mąż wpadł w poślizg przy 60km/h ale w ostatniej chwili wyprowadził samochód i obyło się bez stłuczki i też byłam w pasach,także lepiej je mieć nawet na małych odległościach warto zakładać.:tak:
Tak ogólnie to dzięki za wsparcie, z tą moją nerką ide jutro do urologa.Najgorsze jest to,że od wczoraj zaatakowało mnie przeziębienie i pobolewa mnie pecherz,pewnie przez tą nerke.:-(Od wczoraj zajadam się cytrynami i wszyscy w domu robią kwaśne miny,nie wiem o co im chodzi:-)
Jolu ja już też nie mogę się doczekać kiedy w końcu poznam płeć.Ja idę na usg prenatalne dopiero 20 lutego więc trochę jeszcze muszę poczekać ale kiedy już się dowiem to kupie w końcu coś maludzie w odpowiednim kolorku i będe mogła zastanowić się nad kolorkiem wózka,który zakupie pod końiec ciąży:-)
Mam jeszcze pytanko odnośnie badań na toksoplazmoze,otóż nie każdy gin chce dać skierowanie na to badanie,mój nie chciał chociaż powiedziałam mu,że mam kota.W internecie znalazłam portal gdzie ginekolog odpowiada na pytania i on twierdzi,że niezleżnie od tygodnia ciąży warto jest zrobić to badanie chociażby na swój koszt bo lepiej póżno niż wcale itd.Ja idę jutro.
Ale się rozpisałam:baffled:
 
Moim zdaniem powinien dać jak nie skierowanie to przynajmniej poradzić żebyś poszła na badania tak samo jak powinien powiedzieć żeby nie jeść surowego mięsa. Ja też mam kota i robiłam badania ale prywatnie bo leczę się prywatnie i płacę za wszystkie badania.
 
reklama
Ja tam nie pytałam mojego lekarza, tylko powiedziałam w laboratorium, żeby mi zrobili to badanie i już. Oczywiście odpłatnie, ale ja też chodzę prywatnie i płacę z własnej kieszeni za wszystkie badania.
 
Do góry