reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dziewczyny, to bedzie moje czwarte dziecko. Kazde ruszalo sie inaczej. Najmocniej i najintensywniej Marcin, Bartek tez nie byl jakis ospaly, ale juz Karolki prawie nie czulam! Jejk jak sie wtedy martwilam... Teraz tez sie martwie. Mam jakies schizy. Moze tym bardziej nasilone, ze non stop jestem chora :(
Joaś nie martw się bo wszytsko będzie dobrze. A jak człowiek jest wykończony chorobą, to różne mysli przycodzą do głowy. Mi jak ginka kazała leżeć przez tydzień, bo istniało zagrożenie, to ja zamiast się pocieszać, że poleżę i będzie ok, byłam przekonana, że stracę dziecko.:wściekła/y: Dobrze, że mąż podtrzymał mnie na duchu. Teraz tak samo, już bym chciała czuć ruchy, a tu tylko jakieś delikatne puknięcia i to nie wiem czy przez gazy czy przez dziecko, ale cierpliwie czekam, bo kiedyś zrobi się szkrabkowi na tyle ciasno, że będzie musiał dać wyraźnie o sobie znać:-D
 
reklama
magdalenkakol śliczny masz brzuszek :tak:już widać że ciążowy :-)
monika twój brzunio też piękny :tak:
dziewczyny a tak apropo bielizny, bo widze że monika nosi stringi, jak to u was jest? ja się przerzuciłam tak gdzieś od 10-12 tygodnia na bokserki, ew.majtki takie jak typowo ciążowe i w takich teraz mi najwygodniej, lekarz mnie postraszył jakąś infekcją w przypadku noszenia stringów i wyleczył mnie ze stringów przynajmniej do porodu, choć wydaje mi się że pewnie sama zrezygnowałabym z nich ze względu na brak wygody gdy brzuszek robi się większy. ;-)
dobra nie przynudzam już i wklejam nas w 19 tyg - wycieczka do "wampira" :-D znaczy na krew hihihi




głowe sobie ucięłam aparatem :-D bo samowyzwalacza musiałam użyć ;-)
 
hejka

brzuszki fajne i zgrabne z was mamusie:tak:
ja mam bardzo duze brzucho jak maz znajdzie czas to zrobie sobie fotke i wam wkleje.moja lekarka myslala ze jestem w 20 tc a ja bylam dopiero w 14 tc a juz mialam taki duzy brzuszek po ostatniej ciazy maly ma chyba zbyt duzo miejsca:-D

pozdrawiam
 
fajne Brzuszki Dziewczyny :-)
Flexy - Twój już taki pokaźny :-) Mój jest mniejszy i jak zakładam kurtkę to wcale nie widać, że jestem w ciąży :-D
 
Joaś;
Trzeba wierzyć,ze wszystko będzie dobrze - ja sobie codziennie to muszę powtarzać jak mantrę ponieważ też czasami mam różne głupie myśli - no i sama się nakręcam :angry:
Z Twoją Trójką było ok - to i teraz będzie dobrze :-) Poza tym kiedyś czytałam w necie, o wielu przypadkach, gdzie Dziewczyny chorowały prawie całą ciążę a rodziły zdrowe Dzieci :-)
mata-kow;
spoko, jeszcze troszeczkę - a te puknięcia to pewnie Dzidzi :-)
Ja dołączam się do Mamoocika - dokładnie jest tak jak pisze :-)
Dzisiaj nie spałam od 3 do 4.30 w nocy - dotknęłam brzucha i już wiedziałam dlaczego :-D Na szczęście jakoś w miarę funkcjonuję
 
Gratuluję udanych wizyt i przeziębionym życzę zdrówka.
Dziewczynki napiszcie proszę czy używacie zwykłych pasów w samochodzie, czy tych ciążowych? Ja w sumie to dużo brykam samochodem, więc raczej zakupię sobie te ciążowe - tylko nie wiem gdzie i jaki koszt.
Jak na tą chwilę to zapinam się tylko tym górnym - ten dolny leży za plecami.
 
reklama
Ja też muszę Wam powiedzieć drogie mamy, że ja w pracy czuję dzidzię jak siedzę i wieczorami w domu ale tylko na dole brzucha a wcześniej czułam i wyżej (takie przemeblowanko ) a teraz tylko puknięcia.
 
Do góry