reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Dziewczyny, to bedzie moje czwarte dziecko. Kazde ruszalo sie inaczej. Najmocniej i najintensywniej Marcin, Bartek tez nie byl jakis ospaly, ale juz Karolki prawie nie czulam! Jejk jak sie wtedy martwilam... Teraz tez sie martwie. Mam jakies schizy. Moze tym bardziej nasilone, ze non stop jestem chora :(
 
Joas nie martw sie. Napewno jest wszystko ok. A co do chorowania to i mnie wlasnie rozlozylo, i ide do lekarza, bo juz dluzej nie dam rady.
Trzymajcie sie cieplo wszystkie wyczekujace na ruchy
 
A ja musze troszke ponarzekac. Jestem chora, wlasnie ide do internisty i biore zwolnionko. Od poniedialku sie mecze i bez odpoczynku nic z tego nie bedzie.
A w piatek mam wizyte u gina tam tez pomarudze , bo kregoslup juz nie ten.
Pozdrawiam
 
Joaś, trzymaj sie ciepło.

Ja najmocniej czuję ruchy wieczorem, jak się położę. Wtedy zawsze kopie. A tak to czasem w pracy mnie tam puka. Po prostu najlepiej się czuje ruchy, jak człowiek nie lata tylko na chwilę się uspokoi, posiedzi, poleży.

Wczoraj mój Małż się "droczył" z maluszkiem. Pukał do niego, a maluszek mu odpukiwał. :-D:-D
 
ja chce antoniego, bo antos slodko brzmi.. a w liceum moga do niego mowic jakkolwiek..przeciez dzieckiaki maja jakies pseudonimy..przeinaczaja nazwiska itp...wiec co to za roznica? byle bym ja byla zadowolona hahahaha
 
reklama
Mój szwagier ma na imię Karol, a i tak wszyscy wołają na niego Antek. To imie pasuje nawet jak chłopak jest juz dorosły! A teściowa pluje sobie w brodę, że tak nie dała mu na imię :-D
 
Do góry