reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
momoociku ; dziękuję bardzo mocno :-)
Ja jak chodzę, to ruchy odczuwalne są jak przy pustym żołądku tzn. bardzo burczy mi w brzuchu - dopiero jak się położę, to czuję ruszający się brzuch
 
reklama
hejka


dla synka Mikołaj dla corki Iga:-) choc wiem ze wszytko moze sie zmienic.w pierwszej ciazy moj synek od poczatku mial byc Tymkiem a zostal Karolem:tak:
 
już po usg - wszystko ok, termin 1.06 dalej aktualny - ma być dziewczę :-)- szukamy słowiańskiego imienia ;-)
czyli nasze przeczucia się sprawdzają póki co :tak:
 
iwosz fajnie fajnie :-):-):-):-):-):-):-) ze dziewczynka ja ma sie dowiedziec dopiero 8 lutego nie wiem jak wytrzymam do lutego przeczucia ma ze to chłopiec nie ukrywam ze chciałam bym dziewczynke ale z chłopca tez będę sie cieszyła :-)
 
Dzisiejsze USG. Tym razem tylko ta intymna częś ciała. nie musze opisywać.wiadomo..............
6ynssv8.jpg
 
U mnie się sprawa rozwiązała bo bedzie chłopak. Mówiliśmy ciągle o Antku ale dzis mąż mówi: no ok mały Antek, dorosły Antoni, a przejściowo tak w szkole sredniej : no ja mówię że też Antek ale coś mąż się zaczął wahac.....więc jeszcze pomyslimy
 
Dziewczyny nie martwcie się dziś byłam u gina u mnie 20 tydzień i się nie za bardzo rusza w zasadzie cos tam niby czuję, ale nic wyrażnego i lekarz mnie uspokoił. Powiedział, że tak może być. Pozdrawiam wszystkie czekajace. Gratuluje tym, które się doczekały.
 
reklama
No właśnie, tak mi się zdaje, że to łaskotanie odśrodkowe, to ruchy, ale z drugiej strony już nie wiem czy się nie nakręcam i nie nadaję byt dużej wagi jelitom np...
 
Do góry