reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
hahaha.. dla corci mam wybrane imie-Frida.. on uwaza,ze zbyt oryginalne.... wiec jesli sie urodzi dziewuszka(choc malo prawdopodobne) to ja musze chyba sie wybrac do urzedu

pozdrawiam
 
Behemott-ja wlasnie kiedys baardzo ladnie schudlam cwiczac przy dvd Cindy Crawford.Moj M wtedy akurat wyjechal na 1.5 miesiaca,wiec mialam duzo czasu i motywacji.
A chodzilam tez 1.5 roku temu na silownie i pilates,zwlaszcza pilates bardzo mi sie podobalo-ale wykanczaly mnie tlumy do sprzetu i w przebieralni,wiec zrezygnowalam.
Na allegro jest tez szkola rodzenia na dvd,ale nie wiem czy to brac.
SZKOŁA RODZENIA cz.1 - CIĄŻA PORÓD kurs na DVD (293264790) - Aukcje internetowe Allegro
PaLF -- FITMAMA cwiczenia dla kobiet w ciązy 2DVD (295146194) - Aukcje internetowe Allegro
PRENATAL PILATES! Pilates podczas ciąży! 18 zł! (296222553) - Aukcje internetowe Allegro
To sa wlasnie 3 dvd,nad ktorymi sie zastanawiam.Mysle,ze pilates kupie na pewno.
Moze doswiadczone Mamy maja juz za soba doswiadczenia z podobnymi plytkami?
 
Julia-jak dobrze,ze poszlas szybko do lekarza!Na pewno dzieki temu wszystko bedzie dobrze-trzymam kciuki!:-)
 
My dla dziewczynki od dawna mieliśmy wybrane imię Lena, ale co do chłopca to nie mogliśmy osiągnąć żadnego porozumienia :-) Stwierdziłam więc, że odłożymy sprawę do momentu, aż będziemy znali płeć - i bardzo dobrze, bo ma być dziewczynka, więc problem zniknął :-)
 
My tez sie juz zdecydowalismy. Niestety mezowi nie podoba sie imie Emanuel wiec poszlismy na kompromis. Na pierwsze wybralismy imie ktore obojgu nam sie podoba Krystianek a na drugie Emanuel.
 
Ja w I trymestrze byłam nie do wytrzymania :szok: teraz zdecydowanie lepiej.
Dzisiaj miałam dużo jazdy samochodem i po tym wszystkim tak mnie bolał kręgosłup i pachwina, że szok normalnie
 
reklama
mi tez sie emanuel podoba,ale moj maz absolutnie sie na to nie zgodzil bo mowi,ze beda na niego motyl wolac(kiedys byla ponoc jakas czeska bajka z motylem o takim imieniu?) nie wiem co to za bajka, bo mam 15 i pol roku starszego meza i w innym czasach ogladalismy dobranocki:)
 
Do góry